Evropská města, kam se vyplatí v listopadu vyrazit s partnerem na prodloužený víkend

Evropská města, kam se vyplatí v listopadu vyrazit s partnerem na prodloužený víkend

Zdá se vám, že už uplynula hrozně dlouhá doba od chvíle, kdy jste si se svým partnerem mohli užít romantiku a odpočinek? V tom případě je právě teď ideální doba na to, vyrazit na prodloužený romantický víkend s partnerem. Prodloužené víkendy v evropských metropolích si zamilujete. Jsou ideální příležitostí nejen pro odpočinek a relaxaci, ale můžete si z nich dovést také spoustu netradičních zážitků. Jakou evropskou metropoli si tedy pro vaší malou dovolenou s partnerem vybrat? Variant je mnoho a jedna je lepší než druhá!

Jestliže nechcete cestovat daleko za naše hranice, můžete se vydat například do německých Drážďan či Berlína, rakouské Vídně nebo polského Krakowa. Všechna tato města jsou krásná, historická a mají šmrnc. Jistě zde najdete romantický hotýlek se službami wellness a vynikající gastronomií. Pokud toužíte po skutečné romantice, vydejte se do charismatické Paříže, živého Říma nebo si udělejte radost výletem do Barcelony. Pro milovníky zimy jsou pak ideální metropole na severu Evropy – Oslo, Stockholm nebo Riga. Pro každého se najde něco. Vyberte si termín a dobu pobytu. Do vzdálenějších destinací je nejpohodlnější cestovat letecky.

Rozněžnila vás představa romantického podzimního víkendu například v Londýně? Možná vám pomyšlení na takový krásný výlet kazí to, že nemáte nikoho, s kým byste mohli vyrazit. Neházejte flintu do žita a vyberete si na naší seznamce partnera, se kterým si budete moci užít ještě mnohem více, než jen romantický víkend v evropské metropoli. Kdo ví, možná že právě vy zde najdete toho pravého partnera na celý život. Pokud to nezkusíte, nikdy to nezjistíte. Nebojte se udělat první krok. Váš nový partner už na vás někde blízko určitě čeká. Společně se pak budete moci vydat do všech koutů Evropy a třeba i na kraj světa. 

10. 12. 2015

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 8683partnerů v katalogu
» 4partnerů online
» 456seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 8683 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Michel (Německo)
Michel
Německo

Seznámené páry

Seznamila jsem se tady s clovekem, vznikl zajimavy vztah a zda se nam byt seriozni, aby jiz ani jeden z nas tady nedefiloval. Priznam se, jsem tady dosti kratce a necekala jsem to... Krome osobnich sympatii velkou roli sehraly take nase jazykove znalosti. Kdybychom ovladali pouze nase rodne jazyky, nikdy bychom nedospeli az tak daleko. Dekujeme za zprostredkovani - stale se mi nechce verit jak snadno vse probehlo... :-) Julie, Praha

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty