Letošní Valentýn je za námi – zvýhodněná valentýnská registrace u nás však platí až do konce února

Letošní Valentýn je za námi – zvýhodněná valentýnská registrace u nás však platí až do konce února

Strávila jste letošní svátek všech zamilovaných sama, avšak ráda byste tuto skutečnost ráda změnila? Příležitosti k seznámení číhají dnes na člověka snad na každém kroku. Zamilovat se tak můžete například do nového kolegy v práci, seznámit se při cestě ze zaměstnání v hromadném dopravním prostředku nebo na večírku, na který Vás pozve Vaše dlouholetá kamarádka. Jedinečnou příležitost k seznámení nabízí také naše internetová seznamka, která se specializuje na seznámení českých a slovenských žen s muži z téměř celého světa.

Seznámit se tak prostřednictvím Evropské seznamky můžete s gentlemany z Velké Británie, USA, Německa, Rakouska, Francie, Švýcarska, Itálie, Španělska i jiných zemí. U nás tedy nejen, že poznáte zajímavé muže, kteří stejně jako Vy čekají na pravou lásku, ale můžete rovněž zdokonalit Vaše jazykové schopnosti a poznat zahraniční kulturu. Evropská seznamka poskytuje skvělou příležitost k seznámení zejména ženám, které nemají dostatek času na volnočasové aktivity a dostanou se tak minimálně do společnosti, aby tak zvaně ulovily nový objev. Evropská seznamka je vhodná také pro ostýchavější ženy.

Seznámení přes Evropskou umožňuje cítit se během internetové konverzace pohodlně a chovat se přirozeně. Samotné seznámení přes Evropskou seznamku je více než jednoduché. Stačí si založit na našich webových stránkách profil a napsat pár informací o Vaší osobě. Vložit samozřejmě můžete také Vaši fotografii nebo využít 30% slevy na profesionální fotografie.

Váš profil umožňuje mužům oslovit Vás jako první a přijít tak Vašemu oboustrannému štěstí naproti. Online seznámení přes Evropskou seznamku je zcela zdarma. Využijte naší speciální únorové nabídky a prožijte nadcházející roční období zamilovaně ve dvou! 

03. 03. 2016

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 8680partnerů v katalogu
» 4partnerů online
» 456seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 8680 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Seamus (Velká Británie)
Seamus
Velká Británie

Seznámené páry

Michaela Matejkova: Prague, Czech Republic On your website .... I was registered about 2 years, but I've been never active user. On Valentine's Day I was sad, so I decided to try again... and to take fate into my own hands. When looked for a partner, I have always focused on the hands and eyes. His eyes literally charmed me, and I have decided to write to him first. The next day he texted me on Facebook and asked for a friend request. Since then we wrote and called each other every da...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty