Letošní Valentýn je za námi – zvýhodněná valentýnská registrace u nás však platí až do konce února

Letošní Valentýn je za námi – zvýhodněná valentýnská registrace u nás však platí až do konce února

Strávila jste letošní svátek všech zamilovaných sama, avšak ráda byste tuto skutečnost ráda změnila? Příležitosti k seznámení číhají dnes na člověka snad na každém kroku. Zamilovat se tak můžete například do nového kolegy v práci, seznámit se při cestě ze zaměstnání v hromadném dopravním prostředku nebo na večírku, na který Vás pozve Vaše dlouholetá kamarádka. Jedinečnou příležitost k seznámení nabízí také naše internetová seznamka, která se specializuje na seznámení českých a slovenských žen s muži z téměř celého světa.

Seznámit se tak prostřednictvím Evropské seznamky můžete s gentlemany z Velké Británie, USA, Německa, Rakouska, Francie, Švýcarska, Itálie, Španělska i jiných zemí. U nás tedy nejen, že poznáte zajímavé muže, kteří stejně jako Vy čekají na pravou lásku, ale můžete rovněž zdokonalit Vaše jazykové schopnosti a poznat zahraniční kulturu. Evropská seznamka poskytuje skvělou příležitost k seznámení zejména ženám, které nemají dostatek času na volnočasové aktivity a dostanou se tak minimálně do společnosti, aby tak zvaně ulovily nový objev. Evropská seznamka je vhodná také pro ostýchavější ženy.

Seznámení přes Evropskou umožňuje cítit se během internetové konverzace pohodlně a chovat se přirozeně. Samotné seznámení přes Evropskou seznamku je více než jednoduché. Stačí si založit na našich webových stránkách profil a napsat pár informací o Vaší osobě. Vložit samozřejmě můžete také Vaši fotografii nebo využít 30% slevy na profesionální fotografie.

Váš profil umožňuje mužům oslovit Vás jako první a přijít tak Vašemu oboustrannému štěstí naproti. Online seznámení přes Evropskou seznamku je zcela zdarma. Využijte naší speciální únorové nabídky a prožijte nadcházející roční období zamilovaně ve dvou! 

03. 03. 2016

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 7864partnerů v katalogu
» 5partnerů online
» 454seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 7864 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Rudolf  (Německo)
Rudolf
Německo

Seznámené páry

Jsem se přihlásila na Evropskou seznamku, aniž bych znala cizí jazyk,hned druhý den jsem byla kontaktována partnerem, se kterým teď v záři máme první vyročí seznámení Žijeme spolu v Německu a vyřizujeme svatbu. Vše diky seznamce. Vlasta, Velký Týnec 

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty