Mnoho příležitostí, jak v dubnu poznat pravou lásku

Mnoho příležitostí, jak v dubnu poznat pravou lásku

Duben prý přeje všem, kdo touží poznat nového partnera. Seznámení v tomto období jsou plná zamilovaných momentů, které je možné trávit například díky mnoha tradičním zvykům tohoto období. Aby však všichni hledající vhodného partnera našli a mohli si v následujícím měsíci radostně užívat prvomájového zvyku, kterým je polibek pod rozkvetlou třešní, měli by si především užívat také mnoha tradičních zvyků, které začínají již v první dubnový den. Se slovem apríl si mnoho lidí spojuje nejen čtvrtý měsíc v roce, ale také nejrůznější legrácky a nejapné žertíky. Díky smyslu pro humor, který se v tento den nebojí projevit ani ti nejzarytější introverti, tak mnoho lidí může poznat, že kolega nebo kolegyně v práci, nebo spolužák či spolužačka, kteří obvykle nevyčnívají moc z řady, mají mnoho kladů a hlavně krásný úsměv ve tváři, který si zaručeně zamilují.

Další tradicí, jejíž dodržování vám také může dopomoci k navázání nového vztahu, jsou Velikonoce. I ti největší ostýchavci mohou svůj stud oslovit dívku schovat, a využít třeba možnosti přijít až před dveře jejího domova s pomlázkou v ruce. Dívka tento projevený zájem možná bude naoko vetovat, to však ale kvůli nelibosti při tradičním mnohdy bolestivém šlehání zapletenými vrbovými proutky ozdobenými barevnými pentličkami. V hloubi duše však bude možná ráda, že ji navštívil mládenec, na kterého již dlouho pomýšlí. Dost možná se pak oba budou nedlouho poté procházet ruku v ruce rozkvetlou dubnovou krajinou a šeptat si zamilovaná slůvka a věty.

Také pálení čarodějnic, též zvané jako Filipojakubská noc, může přispět k možnostem, kdy lze během dubna nalézt nového partnera. Noc z 30. dubna na 1. května bývala magická již odnepaměti. Zlé síly měly dle pověr větší moc než jindy a v tuto noc se otevírala země a odkrývala tajné poklady. A tím může být například i osoba, kterou si ti, kdo hledají partnera či partnerku snů, na první pohled zamilují.

20. 05. 2016

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 9146partnerů v katalogu
» 20partnerů online
» 456seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 9146 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Christian (Německo)
Christian
Německo

Seznámené páry

Vážená online seznamko, i když jsem se zatím neseznámila s tím pravým mužem, stále dostávám nové a nové e-maily nebo telefonáty. Mohu si tak alespoň vybírat… protože nalézt partnera pro celý život není opravdu lehké. Pevně doufám, že se mi to pomocí vaší online seznamovací agentury podaří. Mnoho ú...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty