Mnoho příležitostí, jak v dubnu poznat pravou lásku

Mnoho příležitostí, jak v dubnu poznat pravou lásku

Duben prý přeje všem, kdo touží poznat nového partnera. Seznámení v tomto období jsou plná zamilovaných momentů, které je možné trávit například díky mnoha tradičním zvykům tohoto období. Aby však všichni hledající vhodného partnera našli a mohli si v následujícím měsíci radostně užívat prvomájového zvyku, kterým je polibek pod rozkvetlou třešní, měli by si především užívat také mnoha tradičních zvyků, které začínají již v první dubnový den. Se slovem apríl si mnoho lidí spojuje nejen čtvrtý měsíc v roce, ale také nejrůznější legrácky a nejapné žertíky. Díky smyslu pro humor, který se v tento den nebojí projevit ani ti nejzarytější introverti, tak mnoho lidí může poznat, že kolega nebo kolegyně v práci, nebo spolužák či spolužačka, kteří obvykle nevyčnívají moc z řady, mají mnoho kladů a hlavně krásný úsměv ve tváři, který si zaručeně zamilují.

Další tradicí, jejíž dodržování vám také může dopomoci k navázání nového vztahu, jsou Velikonoce. I ti největší ostýchavci mohou svůj stud oslovit dívku schovat, a využít třeba možnosti přijít až před dveře jejího domova s pomlázkou v ruce. Dívka tento projevený zájem možná bude naoko vetovat, to však ale kvůli nelibosti při tradičním mnohdy bolestivém šlehání zapletenými vrbovými proutky ozdobenými barevnými pentličkami. V hloubi duše však bude možná ráda, že ji navštívil mládenec, na kterého již dlouho pomýšlí. Dost možná se pak oba budou nedlouho poté procházet ruku v ruce rozkvetlou dubnovou krajinou a šeptat si zamilovaná slůvka a věty.

Také pálení čarodějnic, též zvané jako Filipojakubská noc, může přispět k možnostem, kdy lze během dubna nalézt nového partnera. Noc z 30. dubna na 1. května bývala magická již odnepaměti. Zlé síly měly dle pověr větší moc než jindy a v tuto noc se otevírala země a odkrývala tajné poklady. A tím může být například i osoba, kterou si ti, kdo hledají partnera či partnerku snů, na první pohled zamilují.

20. 05. 2016

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 8401partnerů v katalogu
» 15partnerů online
» 455seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 8401 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Michel (Německo)
Michel
Německo

Seznámené páry

Díky evropské seznamce jsem si našla lásku podle mých představ. Tak jak to má být a jsem zcela spokojená a šťastná. Totéž přeji všem ostatním ženám, aby byly spokojené a šťastné jako já a našly také lásku svého života. Romana, Most

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty