Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem

Pomocí naší online Evropské seznamky k sobě našlo cestu již mnoho mužů a žen . I vám rádi pomůže nalézt životního partnera z celého světa dle vašich představ a seznámit se s ním. Vyzkoušejte si nás  a jednoduše vložte inzerát a kontaktujte partnera vašich snů v katalogu mužů , chatujte na našem: Live chatu . Ještě dnes můžete být kontaktována mužem z celého světa.

Jméno: Nadia
Město: Praha
Nadia

Dobrý den,


startuji zajímavé přátelství... Pomocí seznamky. Přeji spousty pozitivních příběhů díky vaším stránkám.


Děkuji.


 


Nadia, Praha

Jméno: Ludvík
Město: Hamburg
Ludvík

Dobrý den,


jsem již deset let vdovec a začal jsem postrádat dámskou společnost. V mém věku (60 let) již jde více o přátelství, porozumění, toleranci a podobný náhled a názor na svět. Našel jsem Hanu, se kterou se cítím dobře a myslím si, že je to oboustranné. Cestujeme spolu hlavně do Francie, která nás oba přitahuje. Jsem šťastný; totéž přeji i ostatním lidem.


Ludvík, Hamburg

Jméno: Peter
Město: Bern
Peter

Proč jsem se rozhodl právě pro vaši seznamovací agenturu? Zcela jednoduše: nejsem ten muž, který jde do baru, nebo na diskotéku a nedělá mu problém oslovit atraktivní a dobře vypadající ženu. Po mém rozchodu jsem se na několik let ponořil do práce a můj privátní život úplně vypustil. Až jsem se jednoho dne rozhodl, že skoncuji se svoji plachostí. Na začátku jsem byl hodnì skeptický a především se nemohl rozhodnout, kterou partnerku z vaší nabídky oslovit. Nakonec jsem se přece jenom rozhodl kontaktovat několik žen, a s napětím čekal na jejich odpovědi přes e-mail. V průběhu týdne mi začaly chodit kladné odpovědi, které mě ujistily, že je o mě zájem, což mně dodalo jistou dávku sebevědomí. Nato jsem si e-mailoval a telefonoval s několika pro mne zajímavými ženami, ale pouze dvakrát se setkal s ženami: s jednou kadeřnicí z Brna a s psycholožkou z Plzně. Byla to zajímavá setkání. Bohužel jsem nebyl jejich typ. Ještě do teď si někdy posíláme e-mail, vyvinula se mezi námi otevřená důvěra a přátelství.


Konečně jsem se posledním kontaktem strefil do černého… nebo spíše červeného… Seznámil jsem se s mojí vysněnou partnerkou Danou. Celé léto jsme spolu cestovali (Tunisko). Bylo to absolutně fantastické a nádherné.


Děkuji moc za moji ženu Danu.


Peter, Švýcarsko

Jméno: Roland
Město: Vídeň
Roland

Milý týme,


 


skutečně jsem se pomocí vaší seznamovací agentury seznámil s partnerkou, se kterou jsem již přes 10 měsíců. Daří se nám spolu velmi dobře. Dovedu si ji představit jako svoji manželku a ženu svých dětí.


Jsem vašimi službami mile překvapen, nečekal jsem, že by to mohlo jít tak snadno a lehce (potkat ženu svého života). Helena je druhá žena, kterou jsem přes e-mail kontaktoval. První žena byla příjemná, milá a strávili jsme spolu pěkné odpoledne v restauraci a poté na procházce Prahou. Ale nebylo to zkrátka ono. S Helenou se cítím spjatý hluboce uvnitř. Připadá mi, že mi dokonale rozumí, a akceptuje i mé nedostatky, a stejnì i já její. Toto vzájemné porozumění činí náš vztah harmonickým. Někdy bych si přál více kontrastu.


 


Srdečné díky a mnoho úspěchů vaší seznamovací agentuře přeje


Roland, Vídnì

Jméno: Lukas
Město: Mnichov
Lukas

Ahoj,


domluvil jsem si prostřednictvím služeb Evropské seznamky tři kontakty (setkání) s českými ženami v létě 2005. A musím říci, že jsem byl příjemně překvapen jak kvalitou poskytovaných služeb, volbou partnerky, tak i jejich příjemným vystupováním. Opravdu na mě udělaly všechny tři ženy více než dobrý dojem. Jak se říká: „ byli jsme naladěni na stejné vlně“.


Ale pouze u poslední-třetí ženy, totiž Sáry, přeskočila vzájemně „jiskra“,a ta se rozhořela v opravdu velký „požár“J


Strávili jsme spolu zbytek léta na společné dovolené na ostrově Korfu, co budu povídat…. nádherný zážitek. Byli jsme představeni vzájemně svým rodinám a začínáme si spolu pomalu plánovat budoucnost. Vypadá to více než slibně!


Všechny vás zdravím a ještě jednou děkuji za možnost nalezení mé drahé polovičky.


 


Lukas, Mnichově

Jméno: Hanka
Město: Praha 9
Hanka

Jsem se seznamila s mužem mých snů. Děkuji moc evropská seznamko.

Hanka, Praha

Jméno: Hanny
Město: Praha 4
Hanny

Děkuji za možnost být ve vaši seznamce. Již jsem se seznámila s mužem mých snů. Děkuji

Hanny, Praha 4

Jméno: Blažena
Město: Praha 10
Blažena

Povedlo se mi seznámit přes Vaše stránky se skvělým mužem. Je ode mě velmi hodně vzdálen, takže to pro nás není jednoduché, ale kdo ví, třeba i ta naše láska bude hory přenášet. Přeji hodně dalších úspěšných seznámení.

Blažena, Praha 10

Jméno: Iva
Město: Praha 4
Iva

Dobrý den,

díky Vaší Evropské seznamce jsem se seznámila s bezva mužem z Rakouska. Už jsme spolu půl roku. Děkuji moc Iva a Erich.
Praha

Jméno: Tatána
Město: Kopřivnice
Tatána

Děkuji za Vaše služby, díky nímž jsem poznala úžasného člověka.

Tatána, Kopřivnice

Jméno: Lenka
Město: Hradec Králové
Lenka

Dobry den,

díky evropské seznamce jsem se seznámila se současným partnerem, kterého bych jinak neměla šanci potkat. Zdravíme z první společné dovolené z Dominikánské republiky!

Lenka, Hradec Kráové

Jméno: Drahomíra S.
Město: Praha
Drahomíra S.

Vážená Evropská seznamko,

moc Vám děkuji z celého srdce za Vaše služby. Musím napsat, že jsem se seznámila
s tak skvělým mužem, po kterém jsem dávno toužila a nenacházela.
Až ve vaší seznamce jsem našla muže a splnil se mi sen, že jsem
konečně našla toho pravého.
Moc přeji všem ve vaší seznamce, aby taky ostatní ženy našly také to, co hledají.
Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem Drahomíra S.

Jméno: Emily
Město: Bratislava
Emily

Našla som si partnera z Rakuska a už nemám dôvod byť na zoznamke. Ďakujem

Emily, Bratislava

Jméno: Hana
Město: Opava
Hana

Milá evropská seznamko,

děkuji Vám za možnost zde být, našla jsem zde člověka, který je pro mě ten nejlepší , jmenuje se Alfrédo ..... ,CH. Děkuji Vám, že jsem ho zde mohla potkat, mějte se moc hezky.

Hanka, Opava

Jméno: Erika
Město: Praha 10
Erika

Na Vaší stránce, seznamovací agentuře, jsem po několika dnech našla svého partnera. Moc děkuji.

Erika, Praha

« 1 2 3 4 . . . 29 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 11832partnerů v katalogu
» 12partnerů online
» 435seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 11832 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Boris (Německo)
Boris
Německo

Seznámené páry

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Vaší seznamce. Před třemi roky jsem zde našla svého již manžela a tatínka pro svou tehdy 7 letou dcerku a jsme spolu velmi šťastní. Žijeme spolu v Belgii, ale jelikož je manžel Američan,chystáme se odejít v brzké době tam. Už se těším :-) Barbora a James

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty