Podmínky

1. Obecné podmínky

On-line Evropská seznamka (taktéž provozovatel) byla vytvořena za účelem zprostředkování kontaktu (telefonicky, e-mailem a ostatními messengery) mezi českými, slovenskými ženami a muži z evropských zemí a nebo z celého světa se záměrem nalezení životního partnera. Evropská seznamka nezaručuje 100 procentní možnost kontaktování ze strany partnera cizích zemí. Vaše osobní data nebudou poskytnuta jiným, cizím osobám (nevztahuje se na vámi uvedené kontakty: e-mail, telefon, mobil a ostatní messengery). Ctíme Vaši anonymitu, proto poskytujeme pouze službu kontaktování na Vás partnerem z cizích zemí. Průběh vlastního seznámení již není v naší kompetenci, a probíhá již zcela v plné odpovědnosti seznámeného páru (muže a ženy). Vkládat inzerát-Profil mohou pouze ženy, slečny starší 18 let. Evropská seznamka, jelikož nemá kontrolu nad vkládanými inzeráty, nenese žádnou odpovědnost za vzájemný kontakt muže a ženy a pozdější seznámení a distancuje se od jakékoli propagace nevhodných seznámení za účelem (erotických služeb a jiných seznámení), které jsou v rozporu se zákonem a dobrými mravy. Tyto nevhodné inzeráty vybízející např. k prostituci, nebo nabízející sexuální služby, nebo jakkoli odporující podmínkám Evropském seznamky a zákonům České republiky budou okamžitě z databáze odstraněny bez udání důvodu. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat bez udání důvodu jakýkoli profil a nebo změnit jakýkoli údaj, který by byl v rozporu s podmínkami seznamky.

2. Mazání Profilu

Vložený inzerát – Profil je možno vymazat nejdříve po třech měsících, tímto zaručujeme našim zahraničním partnerům serióznost naší seznamky. Mazání inzerátu je možno provést pouze z: Můj Profil, a to v editaci profilu.

3. Live chat a přístup

Správně vložený profil spolu s minimálně jednou fotografií umožňuje naší klientce vstup na: Live chat, kde si může chatovat s muži z ciziny. Provozovatel nezaručujeme 100 procentní chod Live chatu, ale bude se snažit pro to udělat co nejvíce.

4. Editace profilu

Profil je možno plně editovat, krom údajů, u kterých to není možné: Jako e-mail atd. Některé údaje se po editaci nezmění ihned, protože je nutné je nechat překontrolovat pracovníky seznamky a po jejich odsouhlasení se teprve změní. Jakýkoli editovaný údaj si provozovatel vyhrazuje změnit, pokud by byly v rozporu s podmínkami seznamky.

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 9738partnerů v katalogu
» 15partnerů online
» 460seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 9738 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Marco (Německo)
Marco
Německo

Seznámené páry

Michaela Matejkova: Prague, Czech Republic On your website .... I was registered about 2 years, but I've been never active user. On Valentine's Day I was sad, so I decided to try again... and to take fate into my own hands. When looked for a partner, I have always focused on the hands and eyes. His eyes literally charmed me, and I have decided to write to him first. The next day he texted me on Facebook and asked for a friend request. Since then we wrote and called each other every da...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty