České ženy rády pijí víno a vinobraní 2015 se blíží - vemte ji tam

České ženy rády pijí víno a vinobraní 2015 se blíží - vemte ji tam

Rádi zkoušíte něco nového a děsíte se stereotypu? Jistě chcete i v oblasti lásky a randění vyzkoušet zase něco nového a překvapit tak svou ženu. Ženy milují překvapení a nové nápady. Šplhnete si, ať už jste na začátku vztahu, nebo jste spolu se svou partnerkou již řadu let. Pomalu se blíží konec léta a s ním příchod příjemného babího léta neboli začátku podzimu. Tomuto ročnímu období můžete snadno přizpůsobit také své schůzky. Jestliže také patříte mezi milovníky dobrého vína, rozhodně musíte se svou drahou polovičkou vyrazit na vinobraní 2015, které bude letos skutečně povedené. Budete moci ochutnat to nejlepší z české vinařské produkce letošního roku a navíc si užijete také romantiku se svou ženou.

Pokud za vinobraním vyrazíte na jih Moravy, můžete si zde užít také dalších radovánek. Otevřeny jsou ve většině případů také památky, tak můžete vyrazit například na prohlídku romantického zámku a zámeckých zahrad. Večer si dopřejte wellness a výtečnou večeři. Sami uvidíte, že takový výlet nebude mít jedinou chybu. Svou lásku byste si měli pěstovat a tak určitě nápadem na zajímavý výlet uděláte své přítelkyni nebo manželce radost. Romantický víkend okoření každý vztah. Nebojte se být originální a spontánní. Tyto vlastnosti rozhodně nejsou v lásce na škodu.

Rádi byste si užili letošní vinobraní ve dvou, ale schází vám drahá polovička? Nemusíte věšet hlavu, ještě stále můžete najít svou spřízněnou duši, se kterou budete moci vyrazit nejen na podzimní akce, ale užijete si zábavu a společné chvíle také v dalších obdobích roku. Velmi rychle a snadno se můžete seznámit online na seznamce, která je ideálním prostředím pro seznámení pro každého – extroverty i introverty, sangviniky i melancholiky. Seznamování online je teď velice moderní a stále více párů se seznamuje právě touto cestou.

02. 09. 2015

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 9163partnerů v katalogu
» 17partnerů online
» 456seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 9163 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Robert (Rakousko)
Robert
Rakousko

Seznámené páry

Dobrý den, když jsem se u Vás registrovala, ani jsem nedoufala, že bych mohla nalézt partnera na celý život. Nicméně hned další den mi napsal jeden muž z Německa, se kterým jsem si nejdříve dva měsíce každý den psala, poté ho pozvala k sobě na návštěvu. Zjistili jsme, že si rozumíme, že máme spolu hodně společného a navzájem jsme se do sebe zamilovali. P...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty