Adventní hledání

Kdo by chtěl trávit adventní chvíle sám. Ti, kdo jsou obklopeni rodinou, kdo mají kolem sebe děti, manžela, rodiče, kdo mohou trávit společné chvíle s přáteli a blízkými příbuznými, vůbec nevnímají, že někdo takové štěstí nemá. Já jsem toho živým důkazem. Daleko od rodiny, od příbuzných a známých, se kterými jsem trávila všechna školní léta. Odstěhovala jsem se kdysi za někým, o kom jsem si myslela, že je mojí životní láskou. Po několika letech společného žití mě ale beze slova opustil. Nemám mu to za zlé, je mi jen líto těch zbytečných let. A je mi líto, že se teď ještě chvíli, z všemožných důvodů, nemohu vrátit zpět do svojí domoviny. Stejně je to i letos o Vánocích, v práci mi totiž neumožnili volno.

Hledám muže k seznámení, zatím nenacházím

Rok od rozchodu, vyléčená ze všech mindráků, v době, kdy jsem si už odpověděla na všechny otázky a vyřešila v sobě všechna "kdyby", hledám muže k seznámení. Jsem starý romantik a nedovedu si představit, že budu u štědrovečerní večeře sedět sama. I když i s touto variantou samozřejmě počítám, abych předešla případnému zklamání z velkého očekávání. Věřím na lásku na první pohled. Ale věřím taky na lásku na pohled druhý a třetí. Někdy kolem sebe lidi musí chodit pěkně dlouho, aby jim došlo, že k sobě prostě patří.

Dobře míněné rady

Všechny dobře míněné rady mě sice navenek uklidňovaly, ale když je v duši a v srdci teskno, nepomůže vnitřnímu rozpoložení skoro nic, jen upřímné objetí a pohlazení po vlasech. A to umí buď maminka, anebo spřízněná duše, kterou pomalu ale jistě začínám, ještě trochu rozbolavělá, hledat. Nesázím na jistotu, nesnažím se zalíbit každému muži na úrovni, který mi zrovna přijde do cesty, ale trpělivě vyčkávám, kdy kolem mě projde ten pravý. Pevně věřím, že ho poznám a že budu jistojistě vědět, že je to ON. I když zrovna nepřijede na bílém koni.

 

 

08. 04. 2020

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 13303partnerů v katalogu
» 2partnerů online
» 539seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 13303 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Andrej (Švýcarsko)
Andrej
Švýcarsko

Seznámené páry

Již jsem se seznámila s mužem svých snů z Francie... máme se moc fajn, díky za tyto úúžasné seznamovací služby. Michaela, Praha 6

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty