Blog

Loňské přání z novoročního papírku

Nebýt tak letos u vánočního stromečku sama. To bylo mé novoroční přání, které jsem tajně napsala na lísteček a založila do své oblíbené knihy. To jsem ještě netušila, že tímto krátkým toužebným vzkazem vesmí... (číst dál)

31. 12. 2018

Víme, kde studentka i starší žena hledá muže k seznámení

Existuje celá řada seznamek. Ty jsou většinou členěny do mnoha možností a kritérií, podle kterých vyhledávat svého životního partnera. Žena hledá muže, muž hledá ženu, on hledá ji, ona hledá jeho, on hledá jeho, ona hledá ji. Vztahy na... (číst dál)

15. 11. 2018

Zpráva ze seznamky, co mi změnila život ...

Kdysi před léty, to jsem byla ještě studentkou, neměla jsem o obdivovatele nouzi. Pokaždé, když jsme s kamarádkami vyrazili užívat si velkoměstský život – studovala jsem totiž v našem hlavním městě – byla jsem já vždy ta první z party, s k&y... (číst dál)

19. 10. 2018

Muž z oceli, aneb vzít to za jiný konec

Můj otec byl muž z oceli. Vždy jsem ho tak vnímala a už jako malá holka jsem věděla, že bych si chtěla vzít takového chlapa, který pro mě, stejně jako táta, udělá a zvládne všechno na světě. Takového, který by mi nosil modré z nebe. Dost dlouho jsem si ... (číst dál)

20. 09. 2018

Doopravdy a skutečně Muž z Acapulca

Milovníci filmových klasik jistě znají filmovou komedii se silně parodickým námětem – Muž z Acapulca. Na filmu z roku 1973 se podíleli jak francouzští, tak italští umělci, dvojrole si pak zahrálo hned několik vynikajících slavných... (číst dál)

24. 08. 2018

Instantní láska

Dnešní doba je tak rychlá, že nutí mnohé z nás k instantnosti. Chceme-li si doma rychle připravit kávu bez nutosti drahých přístrojů, nasypeme do hrníčku pytlík instantní kávy, která je namíchána přímo s potře... (číst dál)

17. 07. 2018

Romantický vztah jako z filmu?

Všichni jsou poblázněni dokonalými vztahy s partnery na úrovni. Ty vídají v romantických filmech, z kterých nabývají pocitu, že ženy musí denně dostávat obrovské kytice živých květin, jezdit na romantické dovolené u moře,... (číst dál)

27. 06. 2018

Potkat někoho úžasného třeba na seznamce

S lidmi se lze seznámit různě! Tradiční představa všech lidí, kteří nikoho nemají, ale bytostně touží po pochopení, obejmutí a po společných chvílích s opačným (anebo i se stejným) pohlavím, počítá s návště... (číst dál)

01. 06. 2018

Láska kvete v každém ročním období

Jaro je ročním obdobím, na které se mnoho duší celou zimu těší. Ne však ti, kteří v sobě nosí splín a smutek ze samoty, která jim, dle jejich názoru a pocitů, začerňuje životy. Samota ovšem nemusí být pouze negativní z... (číst dál)

19. 04. 2018

Jarní zamyšlení

Letošní předjaří a brzké jaro je více než kdy jindy spojené s Velikonocemi, které přicházejí v nejbližším možném kalendářním termínu. Příroda se pomalinku probouzí ze zimního spánku, tu a tam můžeme vidět p... (číst dál)

01. 04. 2018

Nekonečná láska

Viděli jste někdy film Nekonečná láska, který vznikl podle románu Scotta Spencera? Scénář k němu zpracovala nejen samotná režisérka Shana Feste, ale také Joshua Safran? Je to fajn oddychovka, která sice na filmových fórech netrhá rekordy v hod... (číst dál)

27. 02. 2018

Život v zahraničí? Proč ne!

S novým rokem novou známost? To je možná jedno z přecevzetí, které si mnozí osamělí dali. Některá přání se ale plní snáz, jiná tak jednoduchá nejsou. Možná je vám jasné, jakým způsobem se odnaučíte k... (číst dál)

15. 01. 2018

Adventní hledání

Kdo by chtěl trávit adventní chvíle sám. Ti, kdo jsou obklopeni rodinou, kdo mají kolem sebe děti, manžela, rodiče, kdo mohou trávit společné chvíle s přáteli a blízkými příbuznými, vůbec nevnímají, že někdo takové š... (číst dál)

15. 12. 2017

Seznamka pro vážné seznámení

Někteří lidé jsou na internetových seznamkách jako doma. Skvěle se vyznají v inzerátech, mají prohlédnuté profily všech potenciálních partnerů a dokážou si velmi rychle vytipovat, koho osloví. Takoví lidé mnohdy nehledají... (číst dál)

29. 11. 2017

Evropská seznamka-rande s partnerem na úrovni

Najít partnera na úrovni, to je mnohdy práce hodná rozeného detektiva! Zjistila jsem to po mnohých neúspěšných seznámeních a pokusech se konečně usadit s někým, pro koho by stálo za to každý den vstávat a usmívat se, s něk... (číst dál)

29. 10. 2017
1 2 3 4 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 12351partnerů v katalogu
» 10partnerů online
» 516seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 12351 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Alexander (Německo)
Alexander
Německo

Seznámené páry

Dobrý den, když jsem se u Vás registrovala, ani jsem nedoufala, že bych mohla nalézt partnera na celý život. Nicméně hned další den mi napsal jeden muž z Německa, se kterým jsem si nejdříve dva měsíce každý den psala, poté ho pozvala k sobě na návštěvu. Zjistili jsme, že si rozumíme, že máme spolu hodně společného a navzájem jsme se do sebe zamilovali. P...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty