Muž z oceli, aneb vzít to za jiný konec

Můj otec byl muž z oceli. Vždy jsem ho tak vnímala a už jako malá holka jsem věděla, že bych si chtěla vzít takového chlapa, který pro mě, stejně jako táta, udělá a zvládne všechno na světě. Takového, který by mi nosil modré z nebe. Dost dlouho jsem si myslela, že přesně takového jsem si našla. Jenže on byl v práci čím dál víc a na mě a na naše tři děti mu nezbýval čas! Co z toho, že jsme měli na účtech hromadu peněz, když jsme si ji nemohli užít s mým manželem a děti s tátou?

Nejdřív ideály, potom šok

Postavit dům, zasadit strom a zplodit syna, dokonce nejednoho. To všechno si vzal manžel za cíl, který do puntíku naplnil. A mě se jeho starosvětské ideály vlastně hrozně líbily. Ale jak už to tak bývá, vždy je něco za něco. Byla jsem věčně doma sama. Manžel býval do noci v práci, prý aby zvládl uživit celou rodinu, abychom nemuseli strádat a děti mohly v klidu studovat bez nutnosti přivydělávat si po brigádách. Tiše jsem trpěla, osamělá a smutná, ale vždy jsem jej v duchu omlouvala a chápala jsem, že je to nezbytné. Jednoho dne jsem ale pochopila, co za těmi jeho pozdními příchody domů vlastně je. Manžel měl dlouhá léta milenku! A já jsem na to nikdy nepřišla, protože opravdu vydělával velké peníze a opravdu (opravdu?) jezdíval na služební cesty.

Žít život, nelhát ho

Po dlouhém rozhodování, po debatách s manželem a po rozmlouvání s dětmi jsme nakonec všichni usoudili, že takový život ve lžích pro nás nemá smysl. Být šťastní, to pro nás byla priorita. A tak jsme se s manželem rozvedli. Zprvu pro mě tento krok byl velmi těžký. Zbořil se mi svět i všechny moje ideály, ale postupem času jsem zjišťovala, že je mi takto vlastně lépe. Cítila jsem se svobodněji a šťastněji. A pak jsem, dva roky po rozvodu, našla díky seznamce na internetu báječného chlapa, který se mi zalíbil na první pohled. Vážné seznámení to sice zprvu nebylo, nechtěla jsem se na nikoho hned vázat. Čas ale prověřil, že to všechno má smysl. Jsem s ním už pár let a je mi báječně. Všechno to zlé bylo k něčemu dobré. Vídáme se společně čas od času i s mým bývalým mužem a jeho přítelkyní. A vždycky si potvrdíme, že náš rozvod byl to nejlepší, co nás mohlo potkat. Hledat pozitiva tam, kde na první pohled nejsou, to přesně jsem se naučila. I můj současný partner mě v tom utvrzuje. Naučila jsem se život žít a ne si ho vylhávat! Zkuste to také, stojí to za to!

08. 04. 2020

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15528partnerů v katalogu
» 6partnerů online
» 648seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15528 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Christian (Rakousko)
Christian
Rakousko

Seznámené páry

Dobrý den, když jsem se u Vás registrovala, ani jsem nedoufala, že bych mohla nalézt partnera na celý život. Nicméně hned další den mi napsal jeden muž z Německa, se kterým jsem si nejdříve dva měsíce každý den psala, poté ho pozvala k sobě na návštěvu. Zjistili jsme, že si rozumíme, že máme spolu hodně společného a navzájem jsme se do sebe zamilovali. Přes rok jsme se pravidelně navštěvovali, trávili dovolené a na Silvestra mě přítel požádal o ruku...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty