Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem

Pomocí naší online Evropské seznamky k sobě našlo cestu již mnoho mužů a žen . I vám rádi pomůže nalézt životního partnera z celého světa dle vašich představ a seznámit se s ním. Vyzkoušejte si nás  a jednoduše vložte inzerát a kontaktujte partnera vašich snů v katalogu mužů , chatujte na našem: Live chatu . Ještě dnes můžete být kontaktována mužem z celého světa.

Jméno: Jaroslava
Město: Adamov
Jaroslava

Díky Vám jsem 4.11. 2023 měla svatbu. Jste úžasná seznamka. Posílám foto z naší svatby. Děkuji

Jaroslava, Adamov

Jméno: Veronika Ch.
Město: USA
Veronika Ch.

Dobrý den,

koncem roku 2011 jsem se na vašem webu seznámila s mužem z USA, kterého
jsem si v roce 2012 vzala. Jen jsem chtěla říct, děkuji. To, co děláte, má
smysl.
Posílám fotografii nás všech dnes


Děkujeme, Veronika Ch.

Jméno: Pavlína
Město: Liberec
Pavlína

Díky této seznamce i já jsem našla svého muže. Přestože nás dělí ca 450 km jsme stale ve spojení a pravidelně se setkáváme. Také plánujeme společný život. Díky moc.

Pavlína, Liberec

Jméno: Tina
Město: Humpolec
Tina

Když nic neuděláš...
budeš litovat že to neudělal...poslední roky jsem sobě dávala otázku jestli mám zas právo na lásku...vím, co je láska. Vím jak dokáže být krásná a na druhou stranu i krutá. Taky jsem poznala lásku.Potkala jsem ho jednoho zimního dne, stál tam a někoho vyhlížel a já najednou nevěděla, co se děje. Cítila jsem zvláštní pocit, jakoby mi něco prostupovalo tělem a pak mě to něco zasáhlo hluboko v srdci. Byla to láska, přišla tak náhle a nečekaně a přesto jsem se cítila být tak šťastná.
Přišel i den, kdy jsem si mohla říct ano, patří jen mě... všechno bylo krásný a já ho moc milovala, každý den s ním byl nádherný a každá chvíle bez něj utrpením. Ale přišel den když odešel...(jsem vdova)viděla jsem že už nikdy nevrátí. Zůstali mi vzpomínky a hluboká jizva v mém srdci.Ve mně něco umřelo, umřela moje naděje na novou lásku. Bloudila jsem životem zase sama, jen slzy mi stékaly po tvářích. Tak moc mě bolelo srdce, tak moc moje srdce volalo a toužilo po lásce. Život jakoby se pro mě zastavil a já jen přežívala tyto dny... nic pro mě nemělo smysl... někdy stačí minuta nebo vteřina, aby se vše sesypalo jako domeček z karet. .. jednoho dne jsem pochopila že je třeba ale vždy znovu vstát a začít naplno žít. Chci zase milovat a byt milovaná. A věřím tomu že když potkáš někoho, kdo ti pomůže zapomenout na bolest z minulostí , tak přesně ten člověk je tvá budoucnost.
Díky za vaši možnost na seznámení.

Tina, Humpolec

Jméno: Barbora
Město: Dubina

Už jsme se tady pomocí vaší seznamovací agentury oba našli, tudíž moc oba děkujeme :)
Lásku jsem našla o 16000 km dále - v Austrálii.
Barca & Craig, Austrálie

Jméno: Barbora a James
Město: Belgie

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat Vaší seznamce. Před třemi roky jsem zde našla svého již manžela a tatínka pro svou tehdy 7 letou dcerku a jsme spolu velmi šťastní. Žijeme spolu v Belgii, ale jelikož je manžel Američan,chystáme se odejít v brzké době tam. Už se těším :-)

Barbora a James

Jméno: Magdalena
Město: Pula

Dobrý den,


děkuji Vám za pomoc! Díky Vám jsem se velice rychle seznámila s mužem, u kterého jste i Vy dodali poznámku "vzájemná shoda". Velmi si rozumíme a v dohledné době začneme spolu bydlet. Těší nás oba, že slova" láska kvete v každém věku", jsou pravdivá! Ještě jednou oba děkujeme za pomoc. Srdečný pozdrav Magdalena a Andreas


Pula, Magdaléna a Andreas

Jméno: Blanka
Město: Česká Lípa
Blanka

Blanka and Joel We would like to thank this dating site for your service. We both want that everyone who is looking for love here will find it like we found our love. After the first moment we were writing together, we both felt a big sympathy for each other. After one month when we was writing and calling together every day, we finally met us first time in real life. Everything was like in our conversations, just more exceptional. Until now, it´s getting better and better every day.


Blanka, Česká Lípa

Jméno: Ivy
Město: St.gallen

Jak i jiní zde i já jsem našla na vašich stránkách muže mých snů. Jsem Češka žijící ve Švýcarsku a můj muž žije v Rakousku , kousek za hranicemi a již nyní spolu žijeme a plánujeme budoucnost. Ať žije Internet a Vaše seznamka a mohu jen všem ostatním doporučit. V mém věku , je to ten nejregulernějši způsob , jak se seznámit a být šťastná. Děkuji a přeji všem , aby se nevzdávali a našli toho pravého. Nevěděla jsem , že život po padesátce může být tak krásný....nádherný.


Ivy a Fredy , St.gallen 

Jméno: Gopal and Michaela
Město: New York

Michaela Matejkova:


Prague, Czech Republic On your website .... I was registered about 2 years, but I've been never active user. On Valentine's Day I was sad, so I decided to try again... and to take fate into my own hands. When looked for a partner, I have always focused on the hands and eyes. His eyes literally charmed me, and I have decided to write to him first. The next day he texted me on Facebook and asked for a friend request. Since then we wrote and called each other every day. After one month has passed and he surprised me a visit to Prague and then I've visited his home (NYC). On the way back at the airport he asked me to marry him. We are happily engaged, and we live together in New York and in February 2014 we are planning to get married . Thank you and would like to share our story so it can help others ... . I found my soul mate.


Gopal Upadhyaya:


New York, USA I was emotionally down and from work I have just decided to distract my mind and first time ever in the life I went on any dating site and very first day I got a message from this beautiful girl and only thing I paid attention to was her eyes and I felt click and next day was valentines day and I asked her to be my Facebook friend and since then we never looked back. My visit to Prague after one month of phone talk was just life changing for me. Here you go after traveling together a lot in past 7 months we have become soul mates and getting married in February. Only thing I would say is there is no boundary for love!!! Thanks you!!! In the end I only want to say Thank you very much for being part of my life story and I promise you that you will never be forgotton. Regards from


Michaela Matejkova & Gopal Upadhyaya, New York

Jméno: Lucie
Město: Praha 5

Dobrý den, ruším svůj profil, protože prostřednictvím Vaší seznamky jsem již našla manžela, v létě jsme měli krásnou svatbu a nyní jsem se k němu do Německa nastěhovala. Bez Vás bychom neměli nikdy šanci se potkat, proto Vám děkuji za zprostředkování, opravdu to funguje, i když jsem v to nedoufala. Dalším přeji hodně štěstí, aby nalezli partnera pro život.


Lucie, Praha

Jméno: Renka
Město: Košice

Dobrý deň, prihlasila som sa tu, ale nie za účelom nájsť si partnera. Začali mi chodiť množstvá odkazov. Nejako zvlášť ma nezaujímali. Asi dvom som len odpísala, vymenili sme si zopár odkazov a dosť. Niekedy v polovici marca mi prišiel odkaz od Hansa z Nemecka. Neviem, ale zaujal ma. Páčil sa mi na fotke, a tiež aj jeho profil. Tak sme si začali písať maily. Po asi dvoch týždňoch sme prešli na skype, kde sme sa videli prvykrát. Bolo to veľmi pekné. Začali sme tam tráviť každý večer. V apríli sme sa dohodli aj na osobnom stretnutí. Hans sadol do auta a 1050 km cestoval za mnou. Na prvý okamih nášho stretka nikdy nezabudem. Bolo to krásne. Strávili sme spolu prvý víkend. O dva týždne sme to zopakovali. Popritom sme boli spolu každý večer na skype. V máji ma Hnas pozval k nemu do Nemecka na krásnych 16 dní. Prvá dohoda bola že prídem v januári 2014, ale moja návšteva v Nemecku v máji, zmenila naše rozhodnutie. A tak som v auguste zbalila všetky svoje veci, a presťahovala sa do Nemecka k Hansovi. Nechala som všetko, prácu, priateľov, svoj byt, rodinu. Ale neľutujem, som tu šťastná a spokojná. Mám pri sebe muža akého som si vždy priala.


Renka a Hans, Košice

Jméno: Michaela
Město: Nitra

Dobrý deň. Ja som sa tu zoznámila s mojim už priateľom..bola som tu krátko,možno 3-4 dni a len tak som sa pozerala , zdalo sa mi ,že je tu veľa starších a nič z toho nebude. Prihlásila som sa sem za účelom nájsť si partnera,lebo sa mi to dlho nedarilo....a tak v jedno doobedie,mi tu na chate napísal Christian. Bola som v práci ,odpísala som mu a potom sme si písali už každý deň..od rána do večera. Doma mi už nadávali,že nič iné nerobím a v práci sa tiež usmievali,že som zaľúbená a celý deň si s ním píšem:) v práci som bola na mobile a doma na skype...a takto to šlo pár týždňov a dohodli sme sa ,že sa stretneme. Už cez skype sme návzajom cítili, že máme k sebe blízko a sme si navzájom sympatickí ... Každé ráno som sa tešila ,keď budem online a budeme si opäť písať a keď prídem z práce domov , tak hneď pustím počítač:) Netrvalo dlho a cestovala som za ním do Nemecka. Prvé stretnutie bolo super..len tie prvé minúty boli samozrejme trošku napäté...ale potom už fajn. Bála som sa aké to bude...ale bolo to presne také ako cez skype a ešte lepšie,lebo sme sa zhovárali naživo. Takže som spokojná s touto stránkou,som rada ,že som sem zavítala..len tak som Vás našla cez google a takto pekne sa to skončilo. Teraz sú to 3 mesiace ,čo sa poznáme. Ja som všetko nechala ,prácu ,priateľov ,moju rodinu a išla som býyať a žiť za ním a neľutujem. Ja som spokojná a on tiež. Je to super mať niekoho,kto Vás ľúbi a každé ráno sa lúči bozkom, keď odchádza do práce :) To som vždy chcela a teraz som to našla...už sa teším,keď budeme chystať svadbu a ešte viec,keď budeme rodičmi :) Takže ďakujem tejto stránke za môjho super priateľa a teraz radím aj mojej kamarátke nech to skúsi. S pozdravom Miša zo Slovenska a Christian z Nemecka. Prajeme všetkým veľa lásky.M


 Michaela, Nitra

Jméno: Romana
Město: Most

Díky evropské seznamce jsem si našla lásku podle mých představ. Tak jak to má být a jsem zcela spokojená a šťastná. Totéž přeji všem ostatním ženám, aby byly spokojené a šťastné jako já a našly také lásku svého života.


Romana, Most

Jméno: Jana
Město: Krásné Březno
Jana

Mám ráda tuto seznamku. Jen jsem trošku starší,neumím moc jazyky. Ale potěšily mne příběhy a přeji všem moc štěstí. Jen prostě mít pro koho žít je dar. Děkuji všem.


Jana, Krásné Březno

1 2 3 . . . 44 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15573partnerů v katalogu
» 11partnerů online
» 651seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15573 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Holger (Německo)
Holger
Německo

Seznámené páry

Vážená seznamko, již po 3 týdnech jsem se seznámila s velmi sympatickým mužem z Mnichova. Dokonce jsme se již setkali, a to i přesto že já jsem z Brna a on z Mnichova. Jsme si sympatičtí, a doufám, že nám to vyjde. Děkuji za vaše bezplatné služby, kterých jsem ráda využila. S pozdravem Soňa, Uherský Brod

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty