Evropská seznamka-rande s partnerem na úrovni

Najít partnera na úrovni, to je mnohdy práce hodná rozeného detektiva! Zjistila jsem to po mnohých neúspěšných seznámeních a pokusech se konečně usadit s někým, pro koho by stálo za to každý den vstávat a usmívat se, s někým, kdo by mě zahrnoval nefalšovanou něhou a láskou. V mládí jsem byla dlouho sama, nedovedla jsem se seznamovat tak jednoduše, jako mé tehdejší spolužačky. Netoužila jsem po tom, poznávat partnery na jednu noc. Popravdě, bylo mi to vždy proti srsti. Chtěla jsem najít partnera na celý život. Naivně jsme si myslela, že s tím, s kým se seznámím poprvé, bude můj celoživotní partner. Teď už dobře vím, že to tak nefunguje. A pokud ano, mají ti dva opravdu velké štěstí!

Babské rady někdy nefungují

Po mnoha nešťastných pokusech jsem začala poslouchat všechny ty babské rady, které mi z dobré vůle dávaly kamarádky a zkušenější ženy v mém okolí. Jenže co naplat, s láskou i se vším okolo se každý z nás musí vypořádat sám. V některých chvílích vedle vás nestojí ani maminka, ani babička, ani všechny ty kamarádky, které t s vámi přece myslí nejlíp na celém světě! A tak se stane, že prostě děláte chyby, byť se jich snažíte vyvarovat. Mezi nejčastějšími radami, které jsem slýchala, bylo upozornění na internetové seznamky. Nejde skrze ně najít princ, který jezdí na bílém koni, protože internet je přeci moc špatný sluha a ještě horší pán. Jak v čem, mě se nakonec díky internetu povedlo najít muže, se kterým už několik let ráno vstávám a večer uléhám do postele. Se kterým si užívám všechny ty chvilky štěstí a pohody.

Pozvání na rande přes internet funguje

Seznamka rande, tolik stačilo zadat do internetového vyhledávače, abych během několika týdnů našla mého milovaného. Nemám k tomu co dodat. Někdy se prostě štěstí musí vyjít naproti, když k nám nepřijde samo. Funguje to, na mou duši! Vyzkoušet to může každý z vás.

 

08. 04. 2020

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15388partnerů v katalogu
» 1partnerů online
» 639seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15388 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Gerald (Německo)
Gerald
Německo

Seznámené páry

Již jsem se seznámila s přítelem ze zahraničí. Ještě jednou vám z celého srdce děkuji za moje seznámení a přeji všem ostatním ženám také takové štěstí, jaké jsem našla na této seznamce já. Adriana Lukešová Havlíčkův Brod

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty