Jarní zamyšlení

Letošní předjaří a brzké jaro je více než kdy jindy spojené s Velikonocemi, které přicházejí v nejbližším možném kalendářním termínu. Příroda se pomalinku probouzí ze zimního spánku, tu a tam můžeme vidět promrzlé bledule a sněženky, tu a tam se na nás nesměle usmívají krokusy a další ukazatelé jara. Přichází čas štěňátek, koťátek, kuřátek a dalších mláďat, kterých bude s přibývajícími dny stále více. Pozitivní atmosféra všude kolem. Možná však ve svých jarně nabuzených duších přeci jen vnímáte jakousi prázdnotu. Možná právě vám chybí obejmutí někoho blízkého, možná právě vy toužíte po vážném seznámení a změnit tak svůj single status.

Kdo by po tom netoužil? Po procházkách jarní přírodou, po společných aktivitách, které strávíte ruku v ruce s někým, kdo je vám blízký, po společných snídaních, obědech, výletech a dovolených, po nekonečném povídání o nesmrtelnosti brouka s člověkem, který vám nadevšechno rozumí. Toto nemusí být jen pouhé zbožné přání. Nemusíte o tom pouze snít ve svých nejtajnějších a nejintimnějších snech. Všechno se to může stát realitou, a to v podstatě téměř hned. Stačí pár kliknutí, stačí vyplněný profil na některé z ověřených seznamek, mezi něž patří například také Evropská seznamka.

Ačkoliv jsou seznamky na internetu jakýmsi pomyslným strašákem, nemusí jít pokaždé o něco, co se promění v nepříjemnou zkušenost. Mnoho lidí, a dokonce i těch ve vašem okolí, se potkalo jen díky této moderní vymoženosti. Najdou se sice podvodníci, kterým můžete naletět, ale ti se mohou stejně tak objevit i při klasickém seznamování na párty, v baru, či při procházce po parku. Nikde nemáte jistotu, že člověk, který se vám dívá zpříma do očí, mluví o sobě pravdu, stejně tak nikdy nemáte jistotu, že ten, kdo vám právě odeslal mail, nelhal ve všem, co psal. Důvěra musí vzniknout na základě dlouhodobého sžívání… a je pak jedno, jestli se s potenciálním partnerem potkáte skrze mail nebo kdekoliv osobně.

01. 04. 2018

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10512partnerů v katalogu
» 10partnerů online
» 472seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10512 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Peter (Německo)
Peter
Německo

Seznámené páry

Přihlásila jsem se na Vaši seznamku s tím, že to zkusím, ale popravdě jsem nečekala žádný výsledek. První den se mi ozvalo opravdu hodně pánů z Německa, kteří si vlastně ani můj profil nečetli, protože by jinak zjistili, že německy neumím ani slovo. Nerespektovali věkovou hranici, kterou jsem zadala, takže jsem začala přemýšlet, že se odhlásím. Druhý...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty