Láska na dovolené

Láska na dovolené

Láska na dovolené, to je krásné seznámení. Již teď se honí člověku v hlavě tisíce idylických scénářů a momentů se svým vysněným partnerem na klidném slunném ostrově. Kdo by netoužil po plážové pohodě s drinkem v ruce, nebo po pobytu v známé turistické destinaci s člověkem, který nám je nejblíže. Láska a vztah na dovolené může mít však duální charakter, dvě strany mince. Ta první strana je vidět okamžitě a každý ji zná. Jedná se o ideální záležitost pro páry sdílet své zážitky někde zcela jinde. Stránka druhá má charakter spíše naučný. Čas s partnerem strávený na dovolené vám odhalí skrytá tajemství a vlastnosti o vaši spřízněné duši, které ještě neměli šanci vyplavat na povrch a projevit se ve všedním životě doma. Může se například stát, že muž bude chtít trávit večery na řeckém ostrově jinak, než jak si je představovala žena. Nebo někdo z páru omylem nechá na přelidněné pláži fotoaparát, který už později nenajdou a v takových zásadních momentech se v pohodlí domova ne vždy octnete. Samozřejmě, že není třeba ztratit drahý přístroj, abyste otestovali a udrželi partnerství, ale mnoho byť i malicherností se může nachomýtnout v moment, kdy si budete naprosto jistí, že vás nedokáže nic rozladit a prásk! Avšak na štěstí je pravidlem, že čím více nepříjemných situací zažijete, tím krásnější a nezapomenutelnější se nakonec dovolená stane.  Zkrátka dovolená ve dvou vás naučí mnoho věcí a dovolí vám se poznat v trošku jiném světle a prožít nádherné společné okamžiky na jedinečných místech.

26. 09. 2017

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10512partnerů v katalogu
» 11partnerů online
» 472seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10512 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Andreas (Německo)
Andreas
Německo

Seznámené páry

Již jsem se seznámila. Děkuji moc ,díky vaší online evropské seznamce jsem potkala báječného muže rakouské národnosti. Jsem moc štastná, ještě jednou díky. Iveta, Znojmo

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty