On hledá ji

On hledá ji

Všechny rady a nápovědy týkající se seznámení, jsou na internetu obvykle pro ženy. Málokdo myslí na to, aby ke snadnějšímu seznámení pomohl také jejich mužským protějškům. Setkal jsem se s tím mnohokrát a vždycky jsem během zoufalých pokusů najít možnost seznámení, propadl beznaději. Nikde nic! Ženy se obvykle mohou poradit s kolegyněmi v práci, s nejlepšími kamarádkami, koupit si kterýkoliv z ženských časopisů, nebo pročíst nejrůznější blogy na internetu.

Pro svobodné nezadané mládence ale rozhodně tak velký výběr možností není. Málokdo z mužů má odvahu mluvit o své neschopnosti najít si vhodnou partnerku před druhými muži, málokterý pán se svěří byť svému nejlepšímu kamarádovi, natožpak aby možnosti seznámení řešil třeba s kolegou v práci. Ačkoliv se to možná na první pohled nezdá, bývají mnozí muži velmi plaší a stydliví a oslovit ženu jim dělá opravdu velké problémy. Co na tom, že by pro mnoho žen mohli být opravdu jedinečnými milujícími partnery, kteří by svou drahou polovičku doslova na rukou nosili.

Tito muži se obvykle uchylují k využívání internetových seznamek. Oblíbený je třeba seznamovací portál www.evropska-seznamka.cz, který zaručuje poměrně vysokou šanci najít milující přítelkyni a případnou budoucí manželku. I já patřím mezi ně. Před dvěma lety jsem i já zavítal na tyto stránky a hledal jsem tu pravou. Ženu s velkým Ž. Hodil jsem za hlavu všechny předsudky a oslovil jsem skrze mail několik žen, které mi byly sympatické nejen fyzicky, ale také svým pohledem na svět. Některé se mi nazpět neozvaly, některé ano, ale po několika vyměněných mailech naše komunikace ustala. Postupně se můj výběr zužoval. Nakonec mi ale zbyla jedna jediná. Ta, se kterou se již více než rok vídám. Najednou se nestydím a moje plachost je pryč. Nikdy před tím bych tomu nevěřil, ale našel jsem díky Evropské seznamce ženu svých snů!

10. 01. 2017

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10035partnerů v katalogu
» 8partnerů online
» 461seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10035 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Christian (Rakousko)
Christian
Rakousko

Seznámené páry

Díky evropské seznamce jsem se seznámila s mužem z Německa.Vše vzalo rychlý spád a letošní 2.červenec bude naším dnem svatebním.Jsem šťastná,že jsem si do seznamky dala inzerát,protože jsem potkala muže,který je velice hodný,chápavý,milující.Mám děti a ty si ho zamilovali také.On je muž,kterého bych už nevyměnila.Miluji ho ...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty