Seznámení v květnu

Seznámení v květnu

Vůně květin, zmrzlinové stánky na každém rohu a pozdě zapadající slunce. Nevím o nikom, komu by se vybavilo cokoliv jiného, než začátek poetického májového období a nekonečné procházky parkem. Zrovna parky, které se nacházejí v každém městě, mohou být tím nejlepším místem pro nalezení odpočinku a zároveň ideální příležitostí pro seznámení.

 Nespočet dlouhotrvajících vztahů začal právě tady, na pozitivně naladěném místě s kvetoucími stromy a hebkými trávníky. Páry mají dostatek prostoru sami na sebe, mohou nalézt vzájemný vztah k přírodě a živému okolí a přeměnit nevinnou přátelskou schůzi v začátek něčeho krásného, v nové seznámení.

15. 06. 2017

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10496partnerů v katalogu
» 7partnerů online
» 472seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10496 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Matthias (Německo)
Matthias
Německo

Seznámené páry

Je to neuvěřitelné, ale hned první den, co jsem se zaregistrovala na vaší seznamce, mě kontaktoval muž z Rakouska. Líbili se mu moje fotky a po několika vzkazech, mě chtěl také osobně poznat. Nebyla jsem proti, byl mi sympatický, tak jsme se dohodli na schůzce. Přijel z velké dálky a myslím, že setkání dopadlo dobře. Domluvili jsme se, že si budeme psát a snad i nadále setkáva...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty