Zkušenosti se seznamováním na internetu

Zkušenosti se seznamováním na internetu

Ráda bych se s ostatními podělila o moje zkušenosti se seznamováním na internetu. Svého nynějšího partnera, se kterým jsme mimochodem letos v říjnu už dva roky, jsem totiž našla právě díky stránce internetové seznamky - Evropská seznamka. Nevěříte? Čtěte!

Jak to tak bývá u lidí, kteří se rozhodnou najít svého partnera skrze internetovou seznamku, i já jsem měla strach. Ostatní mě od tohoto kroku zrazovali, ale já jsem byla rozhodnutá vyzkoušet všechno. Nechci tvrdit, že všechna moje seznámení skrze internet a všechny moje domluvené schůzky skončili zdarem. Popravdě, byly i takové, které jsem po pěti minutách dobrovolně vzdala. Hledání partnera na internetu mě totiž naučilo obezřetnosti. Naučilo mě to číst mezi řádky a slyšet nevyřčené. A právě díky těmto získaným zkušenostem si nyní můžu být jistá, že jsem si vybrala toho pravého.

Bylo běžné, že jsem si s někým několik týdnů psala skrze e-maily, než jsem se odvážila dotyčného požádat o osobní schůzku. Během té doby jsem si vytvářela představu a vysnívala jsem si dle informací z mailu onoho prince na bílém koni, který mě právě přijel zachránit ze spárů čtyřhlavého draka. První osobní kontakt mě ale mnohdy přesvědčil o pravém opaku. Zatímco v mailu vypadali muži obvykle jako ohromní gentlemani, kteří jako by byli vystřiženi z prvorepublikových filmů, v reálu za mě obvykle nezaplatili ani objednané kafe, nebo se po mně okamžitě začali sápat v domnění, že naše společná korespondence je opravňuje k jakémukoliv fyzickému kontaktu. Věřte mi, francouzský polibek na prvním rande většinou úplně s nadšením nepřijme žádná žena.

S mým nynějším partnerem to bylo jiné. Byla jsem už poučena svými předchozími zklamáními a místo předchozího zdlouhavého dopisování jsem si s ním dala schůzku rovnou, téměř bez jakékoliv informace z mé nebo z jeho strany. Místo psaní jsme se začali vídat, chodili jsme spolu na dlouhé procházky, sedávali jsme během říjnových sychravých dní za okny kaváren a ochutnávali jsme spolu nové druhy káv. Tato cesta, byť je pro nesmělé osoby jako jsme já zprvu náročnější, vede při seznamování se na internetu rozhodně k většímu úspěchu. Nebojte se tedy, milé dámy, online seznamování. Když vše dobře rozmyslíte a nenecháte si nalhávat věci skrze písmena, může i pro vás být tato cesta úspěšná!

08. 11. 2016

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10033partnerů v katalogu
» 18partnerů online
» 461seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10033 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Michael (Německo)
Michael
Německo

Seznámené páry

Dobrý deň, prihlasila som sa tu, ale nie za účelom nájsť si partnera. Začali mi chodiť množstvá odkazov. Nejako zvlášť ma nezaujímali. Asi dvom som len odpísala, vymenili sme si zopár odkazov a dosť. Niekedy v polovici marca mi prišiel odkaz od Hansa z Nemecka. Neviem, ale zaujal ma. Páčil sa mi na fotke, a tiež aj jeho profil. Tak sme si začali písať maily. Po asi dvoch týždňoch sme pre&s...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty