Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem

Pomocí naší online Evropské seznamky k sobě našlo cestu již mnoho mužů a žen . I vám rádi pomůže nalézt životního partnera z celého světa dle vašich představ a seznámit se s ním. Vyzkoušejte si nás  a jednoduše vložte inzerát a kontaktujte partnera vašich snů v katalogu mužů , chatujte na našem: Live chatu . Ještě dnes můžete být kontaktována mužem z celého světa.

Jméno: Anna
Město: Skvrňany
Anna

Je to úplně jednoduché, minulý týden jsem se vdala :) A to díky evropské seznamce.


 


Anna, Skvrňany

Jméno: Lenka
Město: Uherské Hradiště
Lenka

Našla jsme si již díky vám kluka. Ještě jednou díky.


 


Lenka, Uherské Hradiště

Jméno: Nadia
Město: Uherské Hradiště

Svou lásku jsem již potkala.


Děkuji.


Nadia, Uherské Hradiště

Jméno: Nadia
Město: Praha
Nadia

Dobrý den,


startuji zajímavé přátelství... Pomocí seznamky. Přeji spousty pozitivních příběhů díky vaším stránkám.


Děkuji.


 


Nadia, Praha

Jméno: Ludvík
Město: Hamburg
Ludvík

Dobrý den,


jsem již deset let vdovec a začal jsem postrádat dámskou společnost. V mém věku (60 let) již jde více o přátelství, porozumění, toleranci a podobný náhled a názor na svět. Našel jsem Hanu, se kterou se cítím dobře a myslím si, že je to oboustranné. Cestujeme spolu hlavně do Francie, která nás oba přitahuje. Jsem šťastný; totéž přeji i ostatním lidem.


Ludvík, Hamburg

Jméno: Peter
Město: Bern

Proč jsem se rozhodl právě pro vaši seznamovací agenturu? Zcela jednoduše: nejsem ten muž, který jde do baru, nebo na diskotéku a nedělá mu problém oslovit atraktivní a dobře vypadající ženu. Po mém rozchodu jsem se na několik let ponořil do práce a můj privátní život úplně vypustil. Až jsem se jednoho dne rozhodl, že skoncuji se svoji plachostí. Na začátku jsem byl hodnì skeptický a především se nemohl rozhodnout, kterou partnerku z vaší nabídky oslovit. Nakonec jsem se přece jenom rozhodl kontaktovat několik žen, a s napětím čekal na jejich odpovědi přes e-mail. V průběhu týdne mi začaly chodit kladné odpovědi, které mě ujistily, že je o mě zájem, což mně dodalo jistou dávku sebevědomí. Nato jsem si e-mailoval a telefonoval s několika pro mne zajímavými ženami, ale pouze dvakrát se setkal s ženami: s jednou kadeřnicí z Brna a s psycholožkou z Plzně. Byla to zajímavá setkání. Bohužel jsem nebyl jejich typ. Ještě do teď si někdy posíláme e-mail, vyvinula se mezi námi otevřená důvěra a přátelství.


Konečně jsem se posledním kontaktem strefil do černého… nebo spíše červeného… Seznámil jsem se s mojí vysněnou partnerkou Danou. Celé léto jsme spolu cestovali (Tunisko). Bylo to absolutně fantastické a nádherné.


Děkuji moc za moji ženu Danu.


Peter, Švýcarsko

Jméno: Roland
Město: Vídeň
Roland

Milý týme,


 


skutečně jsem se pomocí vaší seznamovací agentury seznámil s partnerkou, se kterou jsem již přes 10 měsíců. Daří se nám spolu velmi dobře. Dovedu si ji představit jako svoji manželku a ženu svých dětí.


Jsem vašimi službami mile překvapen, nečekal jsem, že by to mohlo jít tak snadno a lehce (potkat ženu svého života). Helena je druhá žena, kterou jsem přes e-mail kontaktoval. První žena byla příjemná, milá a strávili jsme spolu pěkné odpoledne v restauraci a poté na procházce Prahou. Ale nebylo to zkrátka ono. S Helenou se cítím spjatý hluboce uvnitř. Připadá mi, že mi dokonale rozumí, a akceptuje i mé nedostatky, a stejnì i já její. Toto vzájemné porozumění činí náš vztah harmonickým. Někdy bych si přál více kontrastu.


 


Srdečné díky a mnoho úspěchů vaší seznamovací agentuře přeje


Roland, Vídnì

Jméno: Lukas
Město: Mnichov

Ahoj,


domluvil jsem si prostřednictvím služeb Evropské seznamky tři kontakty (setkání) s českými ženami v létě 2005. A musím říci, že jsem byl příjemně překvapen jak kvalitou poskytovaných služeb, volbou partnerky, tak i jejich příjemným vystupováním. Opravdu na mě udělaly všechny tři ženy více než dobrý dojem. Jak se říká: „ byli jsme naladěni na stejné vlně“.


Ale pouze u poslední-třetí ženy, totiž Sáry, přeskočila vzájemně „jiskra“,a ta se rozhořela v opravdu velký „požár“J


Strávili jsme spolu zbytek léta na společné dovolené na ostrově Korfu, co budu povídat…. nádherný zážitek. Byli jsme představeni vzájemně svým rodinám a začínáme si spolu pomalu plánovat budoucnost. Vypadá to více než slibně!


Všechny vás zdravím a ještě jednou děkuji za možnost nalezení mé drahé polovičky.


 


Lukas, Mnichově

Jméno: Jana
Město: Brněnské Ivanovice, Brno-Tuřany

Budu se vdávat, mnohokrát vám děkuji za mého úžasného partnera z Francie. Přeji všem ženám taky takové štěstí, jako jsem měla já zde na evropské seznamce. ...Děkuji

Jana, Brněnské Ivanovice, Brno-Tuřany

Jméno: Lenka
Město: Chotěboř

Děkuji za vaše služby. Díky vám jsem našla svoji lásku v USA. Jste nejlepší.

Ahoj Lenka, Chotěboř

Jméno: Simonka
Město: Praha 1

Díky Vaší evropské seznamce mě kontaktoval partner ze Švýcarska. Po několika společných emailových kontaktování jsme se setkali v Praze. Navštívili jsme spolu pár koncertů a i já jsem navštívila jeho bydliště ve Švýcarsku.
Nyní prožíváme korona necestování , ale i nadále si každý den píšeme. Plánujeme spolu společný život , jelikož jsme oba- on vdovec a já vdova a přítomnost druhého partnera nám chybí. Je to velice hodný muž.
Děkuji Vám a přeji hodně št'astně seznámených párů.

Simonka, Praha 1

Jméno: Stanislava
Město: Blomberg

Dobrý den,

již jsem pár měsíců zadaná.

Děkuji vám a s přáním hezkého dne jsem s pozdravem S.Kornetová

Jméno: Miam
Město: Žilina

Velka vdaka patri vam mila Zoznamka..z hlbky mojho srdca nekonecne DAKUJEM a vsetko TO najlepsie si pre vas zelam..zila som krasny spokojny zivot i ked sama bez partnera..avsak niekde vo mne vzdy driemala tuzba stretnut svoju polovicku..a dnes, ked som uz velka (50r.) dozrel ten najspravnejsi cas pre nas dvoch..pre mna a pre mojho princa..vzdy budeme verit spolu v nasu rozpravku..citim sa pri mojom manzelovi naozaj ako princezna..moje korene ostali na Slovensku, avsak bolo mi dopriate vdaka vasej Zoznamke najst si skveleho muza, mojho roztomileho Thomasa z Nemecka..vzdy,ked sa mu pozriem do oci,vidim v nich seba..a dost..lebo uz zasa placem od nasho velkeho stastia..DAKUJEM moc moc moc..vasa Miam

Miam, Žilina

Jméno: Hanni
Město: Opava

Potkala jsem zde výborného člověka, věřím ,že se společně poznáme a prožijeme spolu nádherné životní okamžiky. Přála jsem si muže z Německa. Sen se mi splnil, teď je na nás dvou, jak svůj sen realizujem. Přeji všem, co jsou tady a jsou upřímní, aby se jim jejich sen také splnil .

Hanka, Opava

Jméno: Janka
Město: Znojmo

Dobrý den,

děkuji, že jste mi pomohli najít spřízněnou duši. Přišel anděl a přinesl mi modré z nebe. Jsem šťastná. Jsme spolu šťastní a za dva měsíce jedeme na cestu kolem světa a budeme se brát.
Stěhujeme se do krásného domu se zahrádkou. Více si nemohou přát.
Díky za všechno. Pomohli jste mi a teď vás prosím naposledy o pomoc.

Krásný den, Janka Znojmo

« 1 2 3 4 . . . 37 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 14302partnerů v katalogu
» 5partnerů online
» 553seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 14302 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Robert (Rakousko)
Robert
Rakousko

Seznámené páry

Vážený týme, moc Vám děkuji za využiti služeb, našla jsem u Vás to, co jsem hledala, skvělého německého muže, který je pro mě ten nejlepší na světě, proto už nemám důvod dál tady zůstavat. Kdybych měla klobouk, tak před Vámi smeknu, jste vážně jedničky, Děkuji Vám moc. Děkuji Vám moc jsem zase moc štastná. Alena, Praha

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty