Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem

Pomocí naší online Evropské seznamky k sobě našlo cestu již mnoho mužů a žen . I vám rádi pomůže nalézt životního partnera z celého světa dle vašich představ a seznámit se s ním. Vyzkoušejte si nás  a jednoduše vložte inzerát a kontaktujte partnera vašich snů v katalogu mužů , chatujte na našem: Live chatu . Ještě dnes můžete být kontaktována mužem z celého světa.

Jméno: Iveta
Město: Znojmo

Již jsem se seznámila. Děkuji moc ,díky vaší online evropské seznamce jsem potkala báječného muže rakouské národnosti. Jsem moc štastná, ještě jednou díky.


Iveta, Znojmo

Jméno: Anna
Město: Skvrňany
Anna

Je to úplně jednoduché, minulý týden jsem se vdala :) A to díky evropské seznamce.


 


Anna, Skvrňany

Jméno: Lenka
Město: Uherské Hradiště
Lenka

Našla jsme si již díky vám kluka. Ještě jednou díky.


 


Lenka, Uherské Hradiště

Jméno: Nadia
Město: Uherské Hradiště

Svou lásku jsem již potkala.


Děkuji.


Nadia, Uherské Hradiště

Jméno: Nadia
Město: Praha
Nadia

Dobrý den,


startuji zajímavé přátelství... Pomocí seznamky. Přeji spousty pozitivních příběhů díky vaším stránkám.


Děkuji.


 


Nadia, Praha

Jméno: Ludvík
Město: Hamburg
Ludvík

Dobrý den,


jsem již deset let vdovec a začal jsem postrádat dámskou společnost. V mém věku (60 let) již jde více o přátelství, porozumění, toleranci a podobný náhled a názor na svět. Našel jsem Hanu, se kterou se cítím dobře a myslím si, že je to oboustranné. Cestujeme spolu hlavně do Francie, která nás oba přitahuje. Jsem šťastný; totéž přeji i ostatním lidem.


Ludvík, Hamburg

Jméno: Peter
Město: Bern

Proč jsem se rozhodl právě pro vaši seznamovací agenturu? Zcela jednoduše: nejsem ten muž, který jde do baru, nebo na diskotéku a nedělá mu problém oslovit atraktivní a dobře vypadající ženu. Po mém rozchodu jsem se na několik let ponořil do práce a můj privátní život úplně vypustil. Až jsem se jednoho dne rozhodl, že skoncuji se svoji plachostí. Na začátku jsem byl hodnì skeptický a především se nemohl rozhodnout, kterou partnerku z vaší nabídky oslovit. Nakonec jsem se přece jenom rozhodl kontaktovat několik žen, a s napětím čekal na jejich odpovědi přes e-mail. V průběhu týdne mi začaly chodit kladné odpovědi, které mě ujistily, že je o mě zájem, což mně dodalo jistou dávku sebevědomí. Nato jsem si e-mailoval a telefonoval s několika pro mne zajímavými ženami, ale pouze dvakrát se setkal s ženami: s jednou kadeřnicí z Brna a s psycholožkou z Plzně. Byla to zajímavá setkání. Bohužel jsem nebyl jejich typ. Ještě do teď si někdy posíláme e-mail, vyvinula se mezi námi otevřená důvěra a přátelství.


Konečně jsem se posledním kontaktem strefil do černého… nebo spíše červeného… Seznámil jsem se s mojí vysněnou partnerkou Danou. Celé léto jsme spolu cestovali (Tunisko). Bylo to absolutně fantastické a nádherné.


Děkuji moc za moji ženu Danu.


Peter, Švýcarsko

Jméno: Roland
Město: Vídeň
Roland

Milý týme,


 


skutečně jsem se pomocí vaší seznamovací agentury seznámil s partnerkou, se kterou jsem již přes 10 měsíců. Daří se nám spolu velmi dobře. Dovedu si ji představit jako svoji manželku a ženu svých dětí.


Jsem vašimi službami mile překvapen, nečekal jsem, že by to mohlo jít tak snadno a lehce (potkat ženu svého života). Helena je druhá žena, kterou jsem přes e-mail kontaktoval. První žena byla příjemná, milá a strávili jsme spolu pěkné odpoledne v restauraci a poté na procházce Prahou. Ale nebylo to zkrátka ono. S Helenou se cítím spjatý hluboce uvnitř. Připadá mi, že mi dokonale rozumí, a akceptuje i mé nedostatky, a stejnì i já její. Toto vzájemné porozumění činí náš vztah harmonickým. Někdy bych si přál více kontrastu.


 


Srdečné díky a mnoho úspěchů vaší seznamovací agentuře přeje


Roland, Vídnì

Jméno: Lukas
Město: Mnichov

Ahoj,


domluvil jsem si prostřednictvím služeb Evropské seznamky tři kontakty (setkání) s českými ženami v létě 2005. A musím říci, že jsem byl příjemně překvapen jak kvalitou poskytovaných služeb, volbou partnerky, tak i jejich příjemným vystupováním. Opravdu na mě udělaly všechny tři ženy více než dobrý dojem. Jak se říká: „ byli jsme naladěni na stejné vlně“.


Ale pouze u poslední-třetí ženy, totiž Sáry, přeskočila vzájemně „jiskra“,a ta se rozhořela v opravdu velký „požár“J


Strávili jsme spolu zbytek léta na společné dovolené na ostrově Korfu, co budu povídat…. nádherný zážitek. Byli jsme představeni vzájemně svým rodinám a začínáme si spolu pomalu plánovat budoucnost. Vypadá to více než slibně!


Všechny vás zdravím a ještě jednou děkuji za možnost nalezení mé drahé polovičky.


 


Lukas, Mnichově

Jméno: Jana
Město: Brněnské Ivanovice, Brno-Tuřany

Budu se vdávat, mnohokrát vám děkuji za mého úžasného partnera z Francie. Přeji všem ženám taky takové štěstí, jako jsem měla já zde na evropské seznamce. ...Děkuji

Jana, Brněnské Ivanovice, Brno-Tuřany

Jméno: Lenka
Město: Chotěboř

Děkuji za vaše služby. Díky vám jsem našla svoji lásku v USA. Jste nejlepší.

Ahoj Lenka, Chotěboř

Jméno: Simonka
Město: Praha 1

Díky Vaší evropské seznamce mě kontaktoval partner ze Švýcarska. Po několika společných emailových kontaktování jsme se setkali v Praze. Navštívili jsme spolu pár koncertů a i já jsem navštívila jeho bydliště ve Švýcarsku.
Nyní prožíváme korona necestování , ale i nadále si každý den píšeme. Plánujeme spolu společný život , jelikož jsme oba- on vdovec a já vdova a přítomnost druhého partnera nám chybí. Je to velice hodný muž.
Děkuji Vám a přeji hodně št'astně seznámených párů.

Simonka, Praha 1

Jméno: Stanislava
Město: Blomberg

Dobrý den,

již jsem pár měsíců zadaná.

Děkuji vám a s přáním hezkého dne jsem s pozdravem S.Kornetová

Jméno: Miam
Město: Žilina

Velka vdaka patri vam mila Zoznamka..z hlbky mojho srdca nekonecne DAKUJEM a vsetko TO najlepsie si pre vas zelam..zila som krasny spokojny zivot i ked sama bez partnera..avsak niekde vo mne vzdy driemala tuzba stretnut svoju polovicku..a dnes, ked som uz velka (50r.) dozrel ten najspravnejsi cas pre nas dvoch..pre mna a pre mojho princa..vzdy budeme verit spolu v nasu rozpravku..citim sa pri mojom manzelovi naozaj ako princezna..moje korene ostali na Slovensku, avsak bolo mi dopriate vdaka vasej Zoznamke najst si skveleho muza, mojho roztomileho Thomasa z Nemecka..vzdy,ked sa mu pozriem do oci,vidim v nich seba..a dost..lebo uz zasa placem od nasho velkeho stastia..DAKUJEM moc moc moc..vasa Miam

Miam, Žilina

Jméno: Hanni
Město: Opava

Potkala jsem zde výborného člověka, věřím ,že se společně poznáme a prožijeme spolu nádherné životní okamžiky. Přála jsem si muže z Německa. Sen se mi splnil, teď je na nás dvou, jak svůj sen realizujem. Přeji všem, co jsou tady a jsou upřímní, aby se jim jejich sen také splnil .

Hanka, Opava

« 1 2 3 4 . . . 43 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15388partnerů v katalogu
» 6partnerů online
» 639seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15388 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Volker (Německo)
Volker
Německo

Seznámené páry

Ahoj, domluvil jsem si prostřednictvím služeb Evropské seznamky tři kontakty (setkání) s českými ženami v létě 2005. A musím říci, že jsem byl příjemně překvapen jak kvalitou poskytovaných služeb, volbou partnerky, tak i jejich příjemným vystupováním. Opravdu na mě udělaly všechny tři ženy více než dobrý dojem. Jak se říká: „ byli jsme naladěni na stejné vlně“. Ale pouze u poslední-třetí ženy, totiž Sáry, přeskočila vzájemn...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty