Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem

Pomocí naší online Evropské seznamky k sobě našlo cestu již mnoho mužů a žen . I vám rádi pomůže nalézt životního partnera z celého světa dle vašich představ a seznámit se s ním. Vyzkoušejte si nás  a jednoduše vložte inzerát a kontaktujte partnera vašich snů v katalogu mužů , chatujte na našem: Live chatu . Ještě dnes můžete být kontaktována mužem z celého světa.

Jméno: Andrea
Město: Bratislava

Dobrý den,


nenašla som sice partnera ale velmi dobreho priatela .


Andrea, Bratislava

Jméno: Barbora
Město: Olomouc

S vašimi službami jsem byla velmi spokojená, dostala jsem několik mailů od zahraničních protějšků. S mým současným partnerem jsem se však seznámila v běžném životě. Zajisté vaši službu doporučím svým přítelkyním, v jednom případě se tak již stalo.


Přeji mnoho úspěchů a děkuji za spolupráci.


Barbora, Olomouc

Jméno: Nikol
Město: Opava

Dobrý den,


s vaší seznamkou jsem byla velice spokojená, poznala jsem velmi společenské, atraktivní a inteligentní muže. S nìkterýma jsem do teď v kontaktu. Velice vám chci poděkovat a popřát hodně štěstí v budoucnu.


 


Nikol, Opava

Jméno: Soňa
Město: Uherský Brod

Vážená seznamko,


již po 3 týdnech jsem se seznámila s velmi sympatickým mužem z Mnichova. Dokonce jsme se již setkali, a to i přesto že já jsem z Brna a on z Mnichova. Jsme si sympatičtí, a doufám, že nám to vyjde. Děkuji za vaše bezplatné služby, kterých jsem ráda využila.


S pozdravem


Soňa, Uherský Brod

Jméno: Dagmar
Město: Domažlice

Vážená online seznamko,


i když jsem se zatím neseznámila s tím pravým mužem, stále dostávám nové a nové e-maily nebo telefonáty. Mohu si tak alespoň vybírat… protože nalézt partnera pro celý život není opravdu lehké. Pevně doufám, že se mi to pomocí vaší online seznamovací agentury podaří.


Mnoho úspěchů i ostatním ženám.


Dagmar, Domažlice

Jméno: Hana
Město: Brno

Vážená seznamovací agenturo evropská seznamko,


ráda bych vám chtěla poděkovat za možnost, kterou nabízíte. Využila jsem ji a do týdne se mi ozval sympatický muž z Rakouska, se kterým plánujeme společnou budoucnost. Doufáme, že to vyjde. Přeji vám mnoho úspěchů a takéž ostatním ženám.


S pozdravem


Hana, Brno

Jméno: Lenka
Město: Praha

Dobrý den,


byla jsem jako „ouperka“ ve Švýcarsku a protože německy jakž takž umím, rozhodla jsem se to „zkusit šěìstí“ u vás. Nejprve jsem čekala přes týden, než se mi ozvalo několik mužů ze Švýcarska, ale jsem ráda, protože jak se říká „trpělivost přináší růže“ a nyní se se Štefanem vídáme častěji. Dokonce jsem od něj pozvaná na léto a kdo ví, třeba podnikneme i nějakou tu dovolenou.


Ještě jednou díky.


S pozdravem


Lenka, Praha

Jméno: Maruška
Město: Pardubice

Dobrý den,


jsem v Bernu na EURO, je to tu moc fajn. Švýcaři se skvěle baví a město je též plné Holanďanů. Tak budu moc ráda, když u vás budu moci zůstat. Jsem spokojena. Kontaktuje me opravdu hodně mužů, ze všech evropských zemi. S mnoha z nich si pravidelně i voláme a s pár jsem domluvena již na osobní schůzce. Tak jsem moc ráda, že jste se na me nezlobili a budeme i nadále moci dělat "čest" českým slečnám. :-))


Děkuji a vašich služeb budu ráda nadále využívat.


S pozdravem


Maruška, Pardubice

Jméno: Jana a Erick
Město: Drážďany

Dobrý den,


vážená seznamko, našla jsem si již přítele, jelikož pracuji v zahraničí,tak mùj přítel je také cizinec. Děkuji za vaše služby, které bych znovu ráda využila.


Jana a Erick, Německo

Jméno: Gerhard
Město: Regensburg

Normálně toho moc nenapíšu, ale jedno napsat musím: Díky za moji nynější partnerku Terezu.


Jen tak dále.


Gerhard, Regensburg

Jméno: Tobias
Město: Salzburg

Dobrý den,


píšu i přesto, že jsem bohužel neměl štěstí s vyhledáváním partnerky pomocí vašich služeb. I když jsem se setkal s pěti ženami, nebyl jsem „jejich typ“. Ale mě to neodrazuje a zkouším to dál. Snad přece jen nějaké padnu do oka.


S pozdravem


Tobias, Salzburg

Jméno: Robert
Město: Kanada

Vážený týme,


na Janu jsem čekal dlouho. Než jsem se odhodlal využít vašich služeb, neměl jsem ve vztazích štěstí. Opustila mě žena, se kterou jsem se na to po deseti letech manželství rozvedl. Bylo to smutné období, ale je to už za mnou. Nechtěl jsem ženy ani vidět a na nový vztah jsem už vůbec nepomýšlel. V práci mi můj kolega ukázal vaši online Evropskou seznamku, ať ji vyzkouším. Odmítl jsem, ale začal jsem přemýšlet a nedalo mi to spát, až jsem ji přece jenom zkusil. Moje kritéria byla následující: hodná a pracovitá žena, která se v životě již také zklamala jako já. Zanedlouho jsem kontaktoval Janu. Vyměnili jsme si spolu několik e-mailù a po telefonu jsem si domluvili schůzku v Plzni. Bylo to nádherné; aniž bychom něco řekli, hned jsme oba věděli, že patříme k sobě (jak mi později i Jana vylíčila své pocity).


Prožili jsem spolu krásné jaro a v létě odcestovali do Kanady, kde mám známé a kde jsem se nakonec i vzali.


Děkuji vám za Janu


Robert, Kanada

Jméno: Georg
Město: Berlín

Rád bych vám jen poděkoval za možnost seznámení se prostřednictvím vaší seznamky, které jsem využil a musím říct, že jsem měl prostě štěstí. Veronika je velmi příjemná, empatická, prostě holka do nepohody.


Přeji mnoho úspěchů a výběr toho správného partnera


Georg, Berlín

Jméno: Markéta
Město: Pardubice

Kamaráda jsem zde našla. Děkuji.

Markéta, Pardubice

Jméno: Ivana
Město: Bílina

Děkuji Vám za vaše služby....už jsem si partnera na Vaší seznamce našla a doufám, že budem jen prožívat společnou lásku.....Děkuji a přeji i ostatním to samé


Ivana, Bílina

« 1 . . . 33 34 35 36 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 12902partnerů v katalogu
» 5partnerů online
» 530seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 12902 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Peter (Kanada)
Peter
Kanada

Seznámené páry

Ano, našla jsem skvělého partnera. Dál už nehledám. Děkuji. Erika B., Brno

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty