Instantní láska

Dnešní doba je tak rychlá, že nutí mnohé z nás k instantnosti. Chceme-li si doma rychle připravit kávu bez nutosti drahých přístrojů, nasypeme do hrníčku pytlík instantní kávy, která je namíchána přímo s potřebnou dávkou cukru a čehosi, čemu by se dalo říct sušené mléko. Máme-li hlad, nasypeme do vroucí vody pytlík vydatné gulášové nebo jakékoliv vývarové polévky, která se pak během dalších pěti minut může podávat. Anebo si uděláme ultrarychlou ranní kaši a zapijeme ji instantním mléčným nápojem v prášku. Necháme si postavit dům na míru během tří týdnů, okolo kterého "zasadíme" instantní předpěstovaný trávníkový koberec...

Láska během dovolené

S láskou je to podobné. I tu si můžeme koupit v podobě, která je okamžitě připravená k použití. Pánové si prostě jen zajdou na místa, kde je instantní láska dovolena. Zaplatí si za cokoliv a užívají si živočišnosti, která v nich bují. I ženy mají podobné možnosti, je to pro ně možná ještě snazší, než pro muže. Opravdu ale chceme žít instantní životy? Chceme nahrazovat nutričně vyvážené jídlo čímsi z nevkusných pytlíků? Pít instantní kávu, která je vlastně předvařená a znovu vysušená horkým vzduchem? Užívat si falešnou lásku? Obecně vzato vlastně ani ne. Co nás k tomu tedy nutí?

Láska není naoko ...

Potkat fajn člověka nemusí být zas tak těžké. Třeba seznámení s prověřeným partnerem na úrovni přes Evropskou seznamku využívá stále více českých žen. A užívat si nefalšovanou pravou letní lásku? To můžete v podstatě hned. Vydejte se na dovolenou, užijte si týden nespoutané svobody buď v Čechách, anebo za hranicemi vlasti, odjeďte k moři nebo do hor a dívejte se kolem sebe s pocitem, že láska rozhodně nemusí být instantní, tak jako káva, kterou si možná přibalíte do krosny vedle stanu, spacáku a karimatky. V takovém případě je instantnost na místě, v lásce by se ale neměly dělat příliš velké kompromisy. Láska se nedá žít jen tak naoko.

17. 07. 2018

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10512partnerů v katalogu
» 15partnerů online
» 472seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10512 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

René (Německo)
René
Německo

Seznámené páry

Děkuji Vám za možnost poznat přítele do pohody i nepohody, přeji i ostatním samá šťastná setkání. Gabka, Františkovy Lázně.

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty