Nekonečná láska

Viděli jste někdy film Nekonečná láska, který vznikl podle románu Scotta Spencera? Scénář k němu zpracovala nejen samotná režisérka Shana Feste, ale také Joshua Safran? Je to fajn oddychovka, která sice na filmových fórech netrhá rekordy v hodnocení, ale rozhodně stojí za to, aby se o něj zajímali všichni ti, kdo prahnou o opravdové nekonečné lásce. Jak se říká, první láska je nezapomenutelná! Člověka z ničeho nic začnou ovládat síly, kterým nerozumí a vůči kterým je zcela bezmocný. To stejné cítí hlavní postavy výše zmíněného filmového zpracování. Film o nefalšované a čarovné zamilovanosti, kterou alespoň jednou v životě pocítil každý z nás.

O čem to je?

Jediné, co spojuje hlavní postavy, je to, že spolu absolvovali stejnou střední školu. Nic dalšího je však nepojí, dokonce ani způsob života ne. Zatímco hlavní hrdinka Jade vyrůstá ve skvělé rodině, kde se mají všichni rádi a která nemá pražádné problémy s financemi, v rodině, která chce své dceři dopřát nejlepší vzdělání na medicíně. David však takové štěstí zdaleka nemá. Má problémy se zákonem, žije s otcem, který pracuje v autodílně a o budoucnosti raději nechce přemýšlet! Během náhodného setkání ale přeskočí jiskra, která zažehne cosi nečekaného. Dvojice nasazuje růžové brýle a bezostyšně plánují budoucnost i přesto, že jim to okolí opravdu nepřeje. Vyplní se v tomto filmu rčení, že láska hory přenáší? Nebo si tento lidský cit s některými překážkami prostě poradit nedokáže? Nebudu nyní prozrazovat, jak film dopadne, podívejte se na něj dokonce, stejně jako já.

Růžové brýle

Pocit, který ve mně po zhlédnutí filmu zůstal, se dá shrnout do pár vět. Člověk by si období totální zamilovanosti chtěl dopřávat skoro pořád. Obzvlášť, pokud je delší dobu sám. Film mi ukázal, že nic není nemožné a že lásku lze v sobě nalézt i přesto, že ji v daný okamžik vůbec nečekáte, anebo když na první pohled vůbec nevěříte, že byste se do daného člověka vůbec mohli zamilovat. Toto je mé dnešní poselství pro všechny nezamilované a truchlící. Nedbejte na blížící se svátek sv. Valentýna a těšte se z nečekaných radostí, které mohou vyústit v cokoliv, třeba v nejrůžovější období v životě třeba s partnerem na úrovni, kterého najdete na Evropska-seznamka.cz

08. 04. 2020

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15528partnerů v katalogu
» 2partnerů online
» 648seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15528 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Thomas (Německo)
Thomas
Německo

Seznámené páry

Děkuji za vaše služby. Díky vám jsem našla svoji lásku v USA. Jste nejlepší. Ahoj Lenka, Chotěboř

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty