Potkat někoho úžasného třeba na seznamce

S lidmi se lze seznámit různě! Tradiční představa všech lidí, kteří nikoho nemají, ale bytostně touží po pochopení, obejmutí a po společných chvílích s opačným (anebo i se stejným) pohlavím, počítá s návštěvami nejrůznějších večírků a party, s potkáváním v parku při procházkách, anebo se setkáváním, které následuje po seznámení na internetu. Napadlo ale někdy někoho, že by se mohl se svojí budoucí láskou seznámit třeba na nudném pracovním školení? S takovým očekáváním na akce podobného druhu rozhodně nikdo z nás nejezdí!

Přejte náhodám, náhody budou přát vám

V životě ale rozhodně platí jedno pravidlo. Nikdy nevíme, kdy potkáme partnera na úrovni, který nám změní život. Třeba to bude v nové práci, třeba při nákupu spodního prádla, anebo po nepříjemném vyšetření u doktora, hned když vylezeme z ordinace. O  náhody podobného druhu není v našich životech nouze. Je ale mít potřeba oči i srdce dokořán. Stejně jako jedna žena, která mi vyprávěla příběh o tom, jak před třiceti lety potkala muže svých snů!

Jednoduché poselství

Původně to sice vůbec nevypadalo růžově, v ten den se pokazilo snad úplně všechno, co se pokazit mohlo, jeden milý úsměv na závěr zdlouhavého školení o nových ortopedických pomůckách ale nakonec všechno napravil. Příběh, který mi žena vyprávěla, dnes nebudu vyprávět celý. Jde mi totiž pouze o to, aby všichni osamocení a hledající pochopili smysl. Mít oči dokořán je nesmírně důležité. V každém okamžiku totiž potkáváme právě takové lidi, které potkat musíme a máme, kteří nám mají ukázat cestu. Vesmír má veškeré bytí velmi dobřen naplánované. Lidé, se kterými se potkáváme, jsou jen odrazem nás samých. A proto chceme-li potkávat úžasné lidi pro život, musíme my především takovými být.

01. 06. 2018

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10511partnerů v katalogu
» 12partnerů online
» 472seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10511 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Wilhelm (Rakousko)
Wilhelm
Rakousko

Seznámené páry

Když nic neuděláš... budeš litovat že to neudělal...poslední roky jsem sobě dávala otázku jestli mám zas právo na lásku...vím, co je láska. Vím jak dokáže být krásná a na druhou stranu i krutá. Taky jsem poznala lásku.Potkala jsem ho jednoho zimního dne, stál tam a někoho vyhlížel a já najednou nevěděla, co se děje. Cítila jsem zvláštní pocit, jakoby mi něco prostupovalo tělem a pak mě to něco zasáhlo hluboko v srdci. Byla to láska, přišla tak náhle...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty