Jak na to?

Naše online seznamovací agentura evropská seznamka.cz se specializuje na online seznámení českých a slovenských žen s muži z Evropy a také z celého světa. Nenechte zahálet vaše jazykové znalosti: anglicky, německy, italsky a francouzsky. Naše online seznamka je nejefektivnější a nejrychlejší seznámení s partnerem ze zahraničí.

Jak vložit váš profil do online seznamky?

Vložení profilu do naší online seznamky je jednoduché, intuitivní a zcela zdarma! Postačí vám k tomu 10 minut na vyplnění vašich osobních údajů (město, povolání, vzdělání, kontakt na vás atd.). Dále odpovíte na několik otázek, které pomohou přiblížit budoucímu partnerovi vaši osobnost, názory a váš charakter. Jako poslední krok přiložíte online vaše fotografie až 6 (nebo nám je zašlete poštou na naši adresu: naleznete v kontaktech) a nebo můžete vložit krátké video a vyplníte požadavky na vašeho partnera; tímto vám chceme zaručit, abyste byla kontaktována pouze těmi muži, kteří splňují vaši představy (co se týče vzdělání, věku, názorů a vzhledu). 

Po vyplnění a odeslání vašeho profilu obdržíte na váš uvedený e-mail potvrzení o vložení profilu do naší online seznamky a kliknutím na link ve vašem e-mailu profil potvrdíte. Jakmile bude váš profil schválen našimi pracovníky (většinou do 2 pracovních dnů), ihned se začne zobrazovat na námi provozované německé seznamce: tschechische-traumfrauen.de a anglické seznamce: czech-single-women.com 

Celý dotazník byl sestaven profesionály, tak aby co nejlépe charakterizoval a vystihoval vaši osobnost, a tím výrazně napomohl k volbě správného partnera dle vašich požadavků. 

 

Co následuje po úspěšném vložení profilu do seznamky?

Váš profil se začne po schválení zobrazovat na námi provozované seznamce a nyní získáváte plný přístup na: Můj profil pomocí vašeho e-mailu a hesla, kde můžete měnit nastavení vašeho profilu, kontaktovat muže, kteří mají své profily v katalogu mužů, a nebo jít na exkluzivní námi provozovaný Live chat a nebo si nechat zasílat profily mužů, kteří splňují vaše požadavky a kontaktovat je. 

Dále můžete plně využívat našich služeb: Partnerský horoskop, zahrát si hru: Setkání, a nebo darovat muži dárek a to vše zcela zdarma.

Od této chvíle můžete být kdykoli kontaktována gentlemany z ciziny a to pouze tím kontaktem, který jste sama v profilu uvedla: (telefon, mobil, e-mail, Skype, MSN, ICQ nebo Yahoo).

Je možné, že již první muž, který vás kontaktuje, bude splňovat vaše představy o ideálním partneru. Avšak i muži, kteří vás kontaktují později (např. v průběhu jednoho měsíce), vás mohou zaujmout více. Proto vám doporučujeme napřed si s gentlemany psát, telefonovat nebo chatovat delší dobu, než se rozhodnete, s kterým se setkáte a „dáte mu své srdce“.

Je slušné na každý kontakt reagovat, i když nebude odpověď kladná a muž není právě váš ideál.

Katalog mužů a jeho přednosti

Do katalogu mužů se registrují gentlemani z evropských zemí a nebo celého světa, kteří by rádi nalezli partnerku pro dlouhodobý vztah, manželství. Tito muži hledají výhradně ženu právě z české nebo slovenské republiky. Jsou to většinou dobře situovaní muži: právníci, manažeři, lékaři, ale i běžných profesí. Katalog mužů vám umožňuje aktivně se zapojit do hledání vašeho partnera a nejen čekat na kontakt, ale i sama partnera kontaktovat. K tomu je však zapotřebí vložit profil do naší online evropské seznamky.cz. Po přihlášení do seznamky tak můžete kontaktovat jakéhokoli partnera z katalogu mužů.

Live chat s cizinci

Pouze naše online seznamka do zahraničí nabízí exkluzivně Live chat s cizinci nejen z celé Evropy, ale i ze světa.. Chcete-li si procvičit v angličtině, němčině, francouzštině a jiných jazycích a k tomu se seznámit se sympatickým mužem ze zahraničí… To vše vám nyní nabízíme. Stačí vložit váš profil spolu s fotografiemi a po aktivaci našimi pracovníky již můžete chatovat s cizinci.

Přidejte se i vy k našim spokojeným klientkám, které nalezly partnera a vložte profil do online evropské seznamky.cz

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 13823partnerů v katalogu
» 1partnerů online
» 552seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 13823 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Petr (Německo)
Petr
Německo

Seznámené páry

Když nic neuděláš... budeš litovat že to neudělal...poslední roky jsem sobě dávala otázku jestli mám zas právo na lásku...vím, co je láska. Vím jak dokáže být krásná a na druhou stranu i krutá. Taky jsem poznala lásku.Potkala jsem ho jednoho zimního dne, stál tam a někoho vyhlížel a já najednou nevěděla, co se děje. Cítila jsem zvláštní pocit, jakoby mi něco prostupovalo tělem a pak mě to něco zasáhlo hluboko v srdci. Byla to láska, přišla tak náhle...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty