Jak na to?

Naše online seznamovací agentura evropská seznamka.cz se specializuje na online seznámení českých a slovenských žen s muži z Evropy a také z celého světa. Nenechte zahálet vaše jazykové znalosti: anglicky, německy, italsky a francouzsky. Naše online seznamka je nejefektivnější a nejrychlejší seznámení s partnerem ze zahraničí.

Jak vložit váš profil do online seznamky?

Vložení profilu do naší online seznamky je jednoduché, intuitivní a zcela zdarma! Postačí vám k tomu 10 minut na vyplnění vašich osobních údajů (město, povolání, vzdělání, kontakt na vás atd.). Dále odpovíte na několik otázek, které pomohou přiblížit budoucímu partnerovi vaši osobnost, názory a váš charakter. Jako poslední krok přiložíte online vaše fotografie až 6 (nebo nám je zašlete poštou na naši adresu: naleznete v kontaktech) a nebo můžete vložit krátké video a vyplníte požadavky na vašeho partnera; tímto vám chceme zaručit, abyste byla kontaktována pouze těmi muži, kteří splňují vaši představy (co se týče vzdělání, věku, názorů a vzhledu). 

Po vyplnění a odeslání vašeho profilu obdržíte na váš uvedený e-mail potvrzení o vložení profilu do naší online seznamky a kliknutím na link ve vašem e-mailu profil potvrdíte. Jakmile bude váš profil schválen našimi pracovníky (většinou do 2 pracovních dnů), ihned se začne zobrazovat na námi provozované německé seznamce: tschechische-traumfrauen.de a anglické seznamce: czech-single-women.com 

Celý dotazník byl sestaven profesionály, tak aby co nejlépe charakterizoval a vystihoval vaši osobnost, a tím výrazně napomohl k volbě správného partnera dle vašich požadavků. 

 

Co následuje po úspěšném vložení profilu do seznamky?

Váš profil se začne po schválení zobrazovat na námi provozované seznamce a nyní získáváte plný přístup na: Můj profil pomocí vašeho e-mailu a hesla, kde můžete měnit nastavení vašeho profilu, kontaktovat muže, kteří mají své profily v katalogu mužů, a nebo jít na exkluzivní námi provozovaný Live chat a nebo si nechat zasílat profily mužů, kteří splňují vaše požadavky a kontaktovat je. 

Dále můžete plně využívat našich služeb: Partnerský horoskop, zahrát si hru: Setkání, a nebo darovat muži dárek a to vše zcela zdarma.

Od této chvíle můžete být kdykoli kontaktována gentlemany z ciziny a to pouze tím kontaktem, který jste sama v profilu uvedla: (telefon, mobil, e-mail, Skype, MSN, ICQ nebo Yahoo).

Je možné, že již první muž, který vás kontaktuje, bude splňovat vaše představy o ideálním partneru. Avšak i muži, kteří vás kontaktují později (např. v průběhu jednoho měsíce), vás mohou zaujmout více. Proto vám doporučujeme napřed si s gentlemany psát, telefonovat nebo chatovat delší dobu, než se rozhodnete, s kterým se setkáte a „dáte mu své srdce“.

Je slušné na každý kontakt reagovat, i když nebude odpověď kladná a muž není právě váš ideál.

Katalog mužů a jeho přednosti

Do katalogu mužů se registrují gentlemani z evropských zemí a nebo celého světa, kteří by rádi nalezli partnerku pro dlouhodobý vztah, manželství. Tito muži hledají výhradně ženu právě z české nebo slovenské republiky. Jsou to většinou dobře situovaní muži: právníci, manažeři, lékaři, ale i běžných profesí. Katalog mužů vám umožňuje aktivně se zapojit do hledání vašeho partnera a nejen čekat na kontakt, ale i sama partnera kontaktovat. K tomu je však zapotřebí vložit profil do naší online evropské seznamky.cz. Po přihlášení do seznamky tak můžete kontaktovat jakéhokoli partnera z katalogu mužů.

Live chat s cizinci

Pouze naše online seznamka do zahraničí nabízí exkluzivně Live chat s cizinci nejen z celé Evropy, ale i ze světa.. Chcete-li si procvičit v angličtině, němčině, francouzštině a jiných jazycích a k tomu se seznámit se sympatickým mužem ze zahraničí… To vše vám nyní nabízíme. Stačí vložit váš profil spolu s fotografiemi a po aktivaci našimi pracovníky již můžete chatovat s cizinci.

Přidejte se i vy k našim spokojeným klientkám, které nalezly partnera a vložte profil do online evropské seznamky.cz

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15499partnerů v katalogu
» 4partnerů online
» 646seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15499 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Georg (Německo)
Georg
Německo

Seznámené páry

Je to neuvěřitelné, ale hned první den, co jsem se zaregistrovala na vaší seznamce, mě kontaktoval muž z Rakouska. Líbili se mu moje fotky a po několika vzkazech, mě chtěl také osobně poznat. Nebyla jsem proti, byl mi sympatický, tak jsme se dohodli na schůzce. Přijel z velké dálky a myslím, že setkání dopadlo dobře. Domluvili jsme se, že si budeme psát a snad i nadále setkávat. Ze začátku jsem měla trochu obavy, protože nedokonalá znalost jazyka, velká vzdá...

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty