Nápověda

 
Co umožňuje Evropská seznamka.cz?

Je seriózní seznamovací online agentura, která již řadu let úspěšně zprostředkovává online seznámení českých a slovenských žen s gentlemany z Evropy a z celého světa. Nenechte zahálet vaše jazykové znalosti: anglicky, německy, italsky a francouzsky . Našim klientkám zaručujeme anonymitu, dlouholeté zkušenosti na poli seznamování, profesionální a osobitý přístup. Naše online seznamka je zcela zdarma, stačí vložit Váš profil a být kontaktována třeba již dnes partnerem vašich snů.

Je seznámení s cizincem zdarma?

Vložení profilu do naší online seznamky je jednoduché, intuitivní a zcela zdarma! Postačí vám k tomu 10 minut na vyplnění vašich osobních údajů. Naprostou samozřejmostí je vaše anonymita, kterou velmi ctíme. 

Co ode mě vyžaduje vložení profilu do seznamky?

Vložení profilu je zcela zdarma, vyžaduje pouze váš čas, a to přibližně 10 až 20 minut k vyplnění dotazníku sestavený profesionály a online přiložení až 6 fotografií, a nebo krátkého videa s komentářem v angličtině nebo němčině. Fotografie můžete také zaslat na naši adresu uvedenou v kontaktech.

Kdy a jakým způsobem mě kontaktuje partner?

Gentlemani z evropských zemí ale i z celého světa vás mohou kontaktovat ještě tentýž den, kdy jste vložila a přes link ve vašem e-mailu potvrdila váš profil, který byl poté schválen našimi pracovníky. Tímto se řadíme mezi nejrychlejší a nejefektivnější online seznamky. Partner vás kontaktuje vždy a pouze vámi zadaným kontaktem: může vám zaslat zprávu do vaší schránky v Můj profil, nebo na telefon, mobil, e-mail, MSN, Skype, ICQ nebo Yahoo Messenger. E-mail je povinný a zároveň spolu s heslem slouží ke vstupu do: Můj Profil, kde můžete vaše údaje editovat a spoustu jiných, zábavných věcí.

Co nabízí katalog mužů?

Do katalogu mužů se registrují gentlemani z evropských zemí, kteří by rádi nalezli partnerku pro dlouhodobý vztah, manželství. Katalog mužů vám umožňuje aktivně se zapojit do hledání vašeho partnera a nejen čekat na kontakt, ale i sama jej kontaktovat. K tomu je však zapotřebí vložit profil do naší online evropské seznamky.cz.

Live chat s cizinci?

Po aktivaci vašeho profilu se můžete jít bavit na Live chat s muži z Evropy a také z celého světa. Ověřte si svoje cizí jazyky: angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu nebo jiné. Je nutno mít ve vašem profilu minimálně jednu fotografii. Fotografii však můžete kdykoli přidat do vašeho profilu.

Mohu sama kontaktovat partnera?

Ano, nemusíte pouze čekat na odpověď od partnera, ale můžete i sama kontaktovat partnera, který odpovídám vašim představám ideálního muže, a to sice v katalogu mužů. Můžete mu zaslat vzkaz a nebo mu darovat dárek, popřípadě jej upozornit pomocí funkce: Setkání, že o něj máte zájem. A v neposlední řadě zjistit, zdali se k sobě s partnerem hodíte pomocí služby: Partnerský test. Podmínkou je však mít vložený profil v naší online seznamce a mít v profilu alespoň jednu vaši fotografii. Pokud jste tak ještě neučinila, vložte váš profil nyní.

Je možno vlastní profil editovat?

Samozřejmě, tento nadstandard je možno provést v: Můj profil , kam se přihlásíte pomocí vašeho e-mailu a hesla. Můj profil slouží jako nastavení a editace vašeho profilu, můžete prostřednictvím něj kontaktovat muže, nebo je pozorovat, nebo si nechat zasílat profily nově zaregistrovaných mužů, kteří splňují vaše požadavky a kontaktovat je. Taktéž Live chatovat s cizincem.

Co znamená služba: zasílání profilů?

Služba zasílání profilů je možnost, jak se aktivně podílet na vlastním seznámení. Znamená navolit si v mém profilu kriteria na partnera (vzhled, vzdělání nebo věk atd.) a každý profil muže, který bude splňovat vámi zadaná kriteria a vloží svůj profil do katalogu mužů, bude automaticky zaslán na váš e-mail. Poté již záleží jen na vás, zdali jej kontaktujete nebo ne a tím zvýšíte vaše šanci na úspěšné seznámení. Tato služba je pro vás zdarma a je možno ji kdykoli deaktivovat opět ve vašem profilu.

Mohu svůj profil ze seznamky odstranit?

Ano, pokud již nemáte důvod k seznámení, nebo jste již partnera pomocí naší online seznamky nalezla, můžete váš profil v mém profilu vymazat, a to v editaci profilu. Zde uvítáme, když nám krátce nebo i dlouze sdělíte váš příběh o seznámení popřípadě zašlete vaše foto s partnerem a my váš příběh vystavíme v seznámené páry.

Co je to Partnerský test?

Tento psychologický partnerský test vám má názorně ukázat jednotlivé oblasti, ve kterých se s partnerkou vzájemně shodujete. Vycházíme z odborného poznatku, že trvalé a úspěšné partnerství závisí na počtu množství vzájemných shod v různých oblastech obou partnerů. Shoda je jednoduše znázorněna v procentech. Tzn. ve vašich koníčcích, ve sportu , v tom co děláte rádi a také v požadavcích na partnera. Chcete-li si vyzkoušet partnerský test, zaregistrujte se prosím.

Zahrajte si hru: Setkat se.

Zahrajte si i vy hru: Setkat se, kdy po přihlášení můžete dát mužům ze zahraničí najevo, zdali se s ním chcete setkat. A to pomocí tlačítka: Ano, Nevím, Ne... pod fotografií muže. Hru setkání naleznete vedle fotografie muže v profilu. Podmínkou je mít vlastní fotografii v profilu.

Darujte partnerovi dárek v podobě ikonky

Každému muži ze zahraničí můžete jako přihlášená uživatelka darovat dárek. Dárků máme pro vás několik desítek a to v podobě pěkných ikonek přímo v profilu muže. Dárky vždy něco vyjadřují: např. kytice, srdce, duha  atd. Využijte tuto jedinečnou možnost jak upozornit partnera, že se o něj zajímáte. 

Zablokování partnera

Pokud se k vám partner nevhodně chová a nebo s ním nechcete již komunikovat, můžete partnera zablokovat a to v profilu muže napravo od fotografie, kde je šipka (rolovátko). Poté se vám nebude partner nikde zobrazovat a nebude vám moci napsat vzkaz, ani s vámi chatovat. 

Nahlášení nevhodného chování partnera

Pokud vás partner pobuřuje svým nevhodným a nebo urážlivým chováním, můžete nám to oznámit. My poté muži dáme vědět o vaší stížnosti. Nahlášení nevhodného chování partnera naleznete po přihlášení v profilu muže napravo od fotografie, kde je šipka (rolovátko).

 

Přidejte se i vy k našim spokojeným klientkám, které nalezly partnera a vložte profil do online evropské seznamky.cz

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15573partnerů v katalogu
» 8partnerů online
» 651seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15573 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Georg (Německo)
Georg
Německo

Seznámené páry

Díky Vám jsem 4.11. 2023 měla svatbu. Jste úžasná seznamka. Posílám foto z naší svatby. Děkuji Jaroslava, Adamov

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty