Blog

Láska na dovolené

Láska na dovolené

Láska na dovolené, to je krásné seznámení. Již teď se honí člověku v hlavě tisíce idylických scénářů a momentů se svým vysněným partnerem na klidném slunném ostrově. Kdo by netoužil po plážové pohodě s drinkem v r... (číst dál)

26. 09. 2017

Seznámení v květnu

Seznámení v květnu

Vůně květin, zmrzlinové stánky na každém rohu a pozdě zapadající slunce. Nevím o nikom, komu by se vybavilo cokoliv jiného, než začátek poetického májového období a nekonečné procházky parkem. Zrovna parky, které se nacházej&iacut... (číst dál)

15. 06. 2017

Aprílové bruslení

Aprílové bruslení

Sotva začalo dubnové sluníčko přebírat nadvládu nad počasím plným splínů a depresí, popadla jsem svoje milované in-line brusle, oblékla svůj nejlepší bruslařský outfit a vyrazila na jednu z mnoha cyklostezek, které mám v okol&ia... (číst dál)

16. 05. 2017

Lásku je potřeba si přiznat

Lásku je potřeba si přiznat

Byla jsem tehdy na rande s naprosto jiným pánem, když jsem poprvé potkala muže, kterého jsem si o pár let později vzala za manžela. Bylo to v březnu, v době, kdy už jaro vonělo ve vzduchu, sněženky a bledule vykukovaly na svět, slunce se střídavě schovávalo za mraky a pt&a... (číst dál)

16. 05. 2017

Svátek sv. Valentýna

Svátek sv. Valentýna

Ti, kdo vedle sebe nemají stálého partnera, se kterým by mohli sdílet všechna svá trápení, ale i radosti, pociťují svoji samotu pravidelně nejvíce během února. Svátek zamilovaných jim totiž všechny skutečnosti tzv. single života nekompromi... (číst dál)

16. 05. 2017

Novoroční tajná přání se plní...

Novoroční tajná přání se plní...

S novým rokem nová láska. Anebo konečně pořádné seznámení, na které bych do konce svých dnů nezapomněla. To přesně jsem si říkala před rokem, když jsem si jen tak ze (zlo)zvyku dávala novoroční předsevzetí. To jsem však ještě n... (číst dál)

18. 02. 2017

Vánoční seznámení

Vánoční seznámení

Každý z nás snad alespoň jednou v životě viděl britský vánočně laděný film Richarda Curtise, autora pocházejícího z Nového Zélandu. Lásku nebeskou si zajisté zamilovali všichni ti, kteří věří, že láska kvete v&n... (číst dál)

11. 01. 2017

On hledá ji

On hledá ji

Všechny rady a nápovědy týkající se seznámení, jsou na internetu obvykle pro ženy. Málokdo myslí na to, aby ke snadnějšímu seznámení pomohl také jejich mužským protějškům. Setkal jsem se s tím mnohokrát a vždycky... (číst dál)

10. 01. 2017

Evropská seznamka.cz vážná seznámení

Evropská seznamka.cz vážná seznámení

Zajímalo by vás, jestli a proč je část internetových seznamek vážná seznámení často navštěvována? Možná se domníváte, že mnoho lidí hledá skrze internet partnery pouze na krátkodobé pobavení, případně, řeče... (číst dál)

08. 11. 2016

Zkušenosti se seznamováním na internetu

Zkušenosti se seznamováním na internetu

Ráda bych se s ostatními podělila o moje zkušenosti se seznamováním na internetu. Svého nynějšího partnera, se kterým jsme mimochodem letos v říjnu už dva roky, jsem totiž našla právě díky stránce internetové seznamky - Evropsk&a... (číst dál)

08. 11. 2016

Zářiové možnosti seznámení

Zářiové možnosti seznámení

Někdo září, někdo v září. Toto motto nemusí mít na triku pouze maturanti, kteří nezvládli složit maturitu v řádném květnovém či červnovém termínu. Mohou si jej přivlastnit také ti, kteří mají pocit, že se jim při v... (číst dál)

08. 11. 2016

Srpnem léto ještě nekončí!

Srpnem léto ještě nekončí!

Srpen už se pomalu chýlí ke konci, čas letních dovolených pomalu ale jistě končí a mnoho svobodných a nezadaných lidí si se smutkem v srdci říká, že možná zase promarnili nespočet příležitostí, jak najít partnera. Léto je podle pr... (číst dál)

08. 11. 2016

Potkali se v červenci...

Potkali se v červenci...

Loni v létě jsem se konečně rozhodla přestat truchlit za muže, který mě před více než rokem před tím opustil. Ten stav samozřejmě nepřišel naráz, prošla jsem všemi fázemi, které popisují psychologické příručky zabývající se ... (číst dál)

08. 11. 2016

Partner podle hvězd

Partner podle hvězd

Červen je měsícem blíženců. Toto znamení vévodí astrologickému kalendáři přesně od 22. května až do 21. června. Blíženci, kteří střídají horkokrevného býka a posléze předávají žezlo emocionálně založenému ra... (číst dál)

07. 07. 2016

V květnu už nikdy nebudu sama

V květnu už nikdy nebudu sama

Je květen a já jsem stále sama. Ne, že bych si chtěla stěžovat, to v žádném případě. Ale s přibývajícími dny a s časem, který ubývá do léta, je mi vlastně čím dál smutněji. Každá z mých kamarádek plánuje dovole... (číst dál)

08. 06. 2016
« 1 2 3 4 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 10511partnerů v katalogu
» 13partnerů online
» 472seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 10511 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Helmut (Německo)
Helmut
Německo

Seznámené páry

Nalezla jsem muže svého srdce a budeme mít na podzim svatbu. Ještě jednou díky za tuto možnost evropská seznamko. Eva, Praha

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty