Blog

Novoroční tajná přání se plní...

Novoroční tajná přání se plní...

S novým rokem nová láska. Anebo konečně pořádné seznámení, na které bych do konce svých dnů nezapomněla. To přesně jsem si říkala před rokem, když jsem si jen tak ze (zlo)zvyku dávala novoroční předsevzetí. To jsem však ještě n... (číst dál)

29. 06. 2020

Svátek sv. Valentýna

Svátek sv. Valentýna

Ti, kdo vedle sebe nemají stálého partnera, se kterým by mohli sdílet všechna svá trápení, ale i radosti, pociťují svoji samotu pravidelně nejvíce během února. Svátek zamilovaných jim totiž všechny skutečnosti tzv. single života nekompromi... (číst dál)

29. 06. 2020

Lásku je potřeba si přiznat

Lásku je potřeba si přiznat

Byla jsem tehdy na rande s naprosto jiným pánem, když jsem poprvé potkala muže, kterého jsem si o pár let později vzala za manžela. Bylo to v březnu, v době, kdy už jaro vonělo ve vzduchu, sněženky a bledule vykukovaly na svět, slunce se střídavě schovávalo za mraky a pt&a... (číst dál)

29. 06. 2020

Aprílové bruslení

Aprílové bruslení

Sotva začalo dubnové sluníčko přebírat nadvládu nad počasím plným splínů a depresí, popadla jsem svoje milované in-line brusle, oblékla svůj nejlepší bruslařský outfit a vyrazila na jednu z mnoha cyklostezek, které mám v okol&ia... (číst dál)

29. 06. 2020

Seznámení v květnu

Seznámení v květnu

Vůně květin, zmrzlinové stánky na každém rohu a pozdě zapadající slunce. Nevím o nikom, komu by se vybavilo cokoliv jiného, než začátek poetického májového období a nekonečné procházky parkem. Zrovna parky, které se nacházej&iacut... (číst dál)

29. 06. 2020

Láska na dovolené

Láska na dovolené

Láska na dovolené, to je krásné seznámení. Již teď se honí člověku v hlavě tisíce idylických scénářů a momentů se svým vysněným partnerem na klidném slunném ostrově. Kdo by netoužil po plážové pohodě s drinkem v r... (číst dál)

29. 06. 2020

Sluncem zalité jaro s novým zahraničním partnerem

Sluncem zalité jaro s novým zahraničním partnerem

Každé období má své krásy a půvab. Letos je slunce a vůně květin ve vzduchuještě dříve, než kdy předtím a všichni si to dokážeme užít svým vlastnímzpůsobem. Sluncem zalité jaro s novým zahraničním partnerem To může znamen... (číst dál)

29. 06. 2020

Jarní zamyšlení

Letošní předjaří a brzké jaro je více než kdy jindy spojené s Velikonocemi, které přicházejí v nejbližším možném kalendářním termínu. Příroda se pomalinku probouzí ze zimního spánku, tu a tam můžeme vidět p... (číst dál)

08. 04. 2020

Evropská seznamka-rande s partnerem na úrovni

Najít partnera na úrovni, to je mnohdy práce hodná rozeného detektiva! Zjistila jsem to po mnohých neúspěšných seznámeních a pokusech se konečně usadit s někým, pro koho by stálo za to každý den vstávat a usmívat se, s něk... (číst dál)

08. 04. 2020

Seznamka pro vážné seznámení

Někteří lidé jsou na internetových seznamkách jako doma. Skvěle se vyznají v inzerátech, mají prohlédnuté profily všech potenciálních partnerů a dokážou si velmi rychle vytipovat, koho osloví. Takoví lidé mnohdy nehledají... (číst dál)

08. 04. 2020

Adventní hledání

Kdo by chtěl trávit adventní chvíle sám. Ti, kdo jsou obklopeni rodinou, kdo mají kolem sebe děti, manžela, rodiče, kdo mohou trávit společné chvíle s přáteli a blízkými příbuznými, vůbec nevnímají, že někdo takové š... (číst dál)

08. 04. 2020

Život v zahraničí? Proč ne!

S novým rokem novou známost? To je možná jedno z přecevzetí, které si mnozí osamělí dali. Některá přání se ale plní snáz, jiná tak jednoduchá nejsou. Možná je vám jasné, jakým způsobem se odnaučíte k... (číst dál)

08. 04. 2020

Nekonečná láska

Viděli jste někdy film Nekonečná láska, který vznikl podle románu Scotta Spencera? Scénář k němu zpracovala nejen samotná režisérka Shana Feste, ale také Joshua Safran? Je to fajn oddychovka, která sice na filmových fórech netrhá rekordy v hod... (číst dál)

08. 04. 2020

Láska kvete v každém ročním období

Jaro je ročním obdobím, na které se mnoho duší celou zimu těší. Ne však ti, kteří v sobě nosí splín a smutek ze samoty, která jim, dle jejich názoru a pocitů, začerňuje životy. Samota ovšem nemusí být pouze negativní z... (číst dál)

08. 04. 2020

Potkat někoho úžasného třeba na seznamce

S lidmi se lze seznámit různě! Tradiční představa všech lidí, kteří nikoho nemají, ale bytostně touží po pochopení, obejmutí a po společných chvílích s opačným (anebo i se stejným) pohlavím, počítá s návště... (číst dál)

08. 04. 2020
« 1 2 3 4 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15456partnerů v katalogu
» 7partnerů online
» 645seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15456 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Arne (Norsko)
Arne
Norsko

Seznámené páry

Již jsem se seznámila. Děkuji moc ,díky vaší online evropské seznamce jsem potkala báječného muže rakouské národnosti. Jsem moc štastná, ještě jednou díky. Iveta, Znojmo

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty