Blog

Romantický vztah jako z filmu?

Všichni jsou poblázněni dokonalými vztahy s partnery na úrovni. Ty vídají v romantických filmech, z kterých nabývají pocitu, že ženy musí denně dostávat obrovské kytice živých květin, jezdit na romantické dovolené u moře,... (číst dál)

08. 04. 2020

Instantní láska

Dnešní doba je tak rychlá, že nutí mnohé z nás k instantnosti. Chceme-li si doma rychle připravit kávu bez nutosti drahých přístrojů, nasypeme do hrníčku pytlík instantní kávy, která je namíchána přímo s potře... (číst dál)

08. 04. 2020

Doopravdy a skutečně Muž z Acapulca

Milovníci filmových klasik jistě znají filmovou komedii se silně parodickým námětem – Muž z Acapulca. Na filmu z roku 1973 se podíleli jak francouzští, tak italští umělci, dvojrole si pak zahrálo hned několik vynikajících slavných... (číst dál)

08. 04. 2020

Muž z oceli, aneb vzít to za jiný konec

Můj otec byl muž z oceli. Vždy jsem ho tak vnímala a už jako malá holka jsem věděla, že bych si chtěla vzít takového chlapa, který pro mě, stejně jako táta, udělá a zvládne všechno na světě. Takového, který by mi nosil modré z nebe. Dost dlouho jsem si ... (číst dál)

08. 04. 2020

Zpráva ze seznamky, co mi změnila život ...

Kdysi před léty, to jsem byla ještě studentkou, neměla jsem o obdivovatele nouzi. Pokaždé, když jsme s kamarádkami vyrazili užívat si velkoměstský život – studovala jsem totiž v našem hlavním městě – byla jsem já vždy ta první z party, s k&y... (číst dál)

08. 04. 2020

Víme, kde studentka i starší žena hledá muže k seznámení

Existuje celá řada seznamek. Ty jsou většinou členěny do mnoha možností a kritérií, podle kterých vyhledávat svého životního partnera. Žena hledá muže, muž hledá ženu, on hledá ji, ona hledá jeho, on hledá jeho, ona hledá ji. Vztahy na... (číst dál)

08. 04. 2020

Loňské přání z novoročního papírku

Nebýt tak letos u vánočního stromečku sama. To bylo mé novoroční přání, které jsem tajně napsala na lísteček a založila do své oblíbené knihy. To jsem ještě netušila, že tímto krátkým toužebným vzkazem vesmí... (číst dál)

08. 04. 2020
« 1 2 3 4 

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 15456partnerů v katalogu
» 9partnerů online
» 645seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 15456 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Gerald (Německo)
Gerald
Německo

Seznámené páry

S vašimi službami jsem byla velmi spokojená, dostala jsem několik mailů od zahraničních protějšků. S mým současným partnerem jsem se však seznámila v běžném životě. Zajisté vaši službu doporučím svým přítelkyním, v jednom případě se tak již stalo. Přeji mnoho úspěchů a děkuji za spolupráci. Barbora, Olomouc

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty